Türkiye’de en çok izlenen süper kahraman filmleri


Son dönemde süper kahraman temalı filmlerin vizyona damga vurduğunu söylemek mümkün. Peki ülkemizde en çok izlenen süper kahraman filmleri hangileri? İşte bu sorunun yanıtı.

Son yıllarda teknolojinin de gelişmesiyle birlikte süper kahraman filmi yapmak daha kolay bir hal aldı. Bu durumu iyi değerlendiren yapımcılar, en çok sevilen süper kahramanları beyaz perdeye taşıma konusunda gayet yerinde adımlar attılar.

Türkiye’de en çok izlenen 10 yabancı film için tıklayın

Geçmişte beyaz perdede boy göstermesi pek de mümkün olmayan pek çok süper kahraman, şu aralar en çok izlenen filmler sıralamasında zirveye oynuyor. Son dönemde çıkan filmlere baktığımızda, süper kahraman temasına sahip yapımların, milyar dolarlara ulaşan hasılatlara eriştiğini görebiliyoruz.

Peki ülkemizde en çok izlenen süper kahraman filmleri hangileri? Malum, Türkiye’de süper kahramanlara olan ilgi ABD’deki kadar fazla değil. Dolayısıyla ABD’de zirveye oynayan pek çok yapım ülkemizde ilk 10’a bile giremiyor. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan silzeri ülkemizde en çok gişe yapan süper kahraman filmleri listemiz ile başbaşa bırakalım.

Ülkemizde en çok izlenen süper kahramanlar

Deadpool

Vizyon Tarihi: 12 Şubat 2016
Gösterim Süresi: 11 hafta
Seyirci Sayısı: 1.120.016


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin