Titanfall 2 için DLC planları açıklandı

Titanfall 2

FPS oyuncularının severek oynadığı Titanfall 2 için yeni güncellemeler yolda. Geliştirici Respawn tarafından Titanfall 2 için DLC planları açıklandı.

Eğer bir Titanfall 2 oyuncuysanız ve oyun için yeni içerikler görmek istiyorsanız geliştirici Respawn’ın açıklaması sizi sevindirecek. Geliştirici, Titanfall 2 için yol haritasını ilan etti ve DLC takvimini yayınladı. İşte Titanfall 2 için DLC planları açıklandı haberi detayları.

Titanfall 2 için DLC planları
Güncellemeler ile oyuna yeni haritalar, yeni Titan, yeni Prime’ler ve Live Fire haritaları eklenecek.  Geliştirici Respawn ayrıca oyun için bir takım güncellemeler yapıldığını ve Nisan – Haziran ayları arasında bunun görülebileceğini belirtti. Bu güncellemeler oyuna daha fazla satın alınabilir eşya, yeni oyun modları ve oyun bekleme sürelerinde iyileştirmeler getiriyor.

Titanfall 2 için şu ana kadar Angel City’s Most Wanted, Live Fire ve Colony Reborn adında çıkmış 3 DLC bulunuyor. Yeni içerikler için spesifik bir tarih verilmedi. Dolayısıyla 2017 sonuna kadar belirli aralıklarla yayınlanmaları bekleniyor.  Ancak bu güncellemelerin en güzel yanı sitedeki açıklamaya göre ücretsiz gelecek olmaları.

Star Wars: Battlefront 2 tanıtım videosu cumartesi geliyor