Thor Love and Thunder için start veriliyor

12 Thor

Marvel sinematik evreninde önemli bir dönüm noktası olması beklenen Thor Love and Thunder filmi için start veriliyor.

Malum, koronavirüs sürecinden en çok etkilenen sektörlerden birisi de sinema oldu. Pek çok filmin vizyon tarihi ertelenirken, bir çoğunun da çekimleri ertelendi. Nitekim çekimleri ertelenen yapımlar arasında yeni Thor filmi de bulunuyordu.

Bilindiği üzere Marvel şimdiye kadar hiçbir süper kahraman için 4 solo film çekmedi. Captain America, Iron Man ve Thor gibi öne çıkan karakterlerin ise 3’er solo filmi bulunuyordu. Lakin 2022’de gelecek olan yeni Thor filmi ile Marvel evreninde bir ilk yaşanacak.

Thor Love and Thunder çekimleri başlıyor

Thor Ragnarok filminin de yönetmeni olan Taika Waititi’nin yöneteceği yeni Thor filminin çekimleri 2021’in hemen başında start alacak. Thor Love and Thunder filminde başrolde yer alan isimlerden biri olan Natalie Portman çekimlerin 2021’in ilk aylarında başlayacağını açıkladı.

thor love and thunder

Yeni Thor filminin çekimlerinin başlayacağı ülke ise Avustralya olacak. Hikayenin geri kalan kısımlarının nerede çekileceği ise henüz netlik kazanmış değil.

Filmin oyuncu kadrosunda Natalie Portman ve Chris Hemsworth haricinde Christian Bale ve Tessa Thompson da bulunuyor.

Filmin 11 Şubat 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. Elbette o zamana kadar yeni bir salgın daha olmazsa. Benzer bir durum olması halinde ise Thor’un vizyon tarihi 2023’e sarkabilir. Bekleyip göreceğiz.

Apple Hindistan fabrikasında üretime başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir