Ana SayfaGenelThor Ragnarok'ta Yeni Bir Hulk Bombası!

Thor Ragnarok’ta Yeni Bir Hulk Bombası!

2017 yılının Kasım ayında gösterime girecek Thor Ragnarok, diğer bir popüler çizgi roman karakteri Hulk ile gücüne güç katarken, ilginç bir detay daha ortaya çıktı.

Marvel’in üçüncü aşama filmlerinden Thor Ragnarok hakkındaki çıta çok yüksek… Thor Dark World, maalesef Marvel Sinematik Evreninin İkinci Aşamasının en zayıf filmi olmuştu. Ancak yapımcılar bu kez işi sıkı tutuyor. Kadroya, Marvel tutkunlarının en popüler çizgi roman karakterlerinden Hulk da katıldı. Avengers serisinde, söz konusu ikilinin birlikte olan sahnelerine doyamamıştık. Mark Ruffalo’nun akıllara durgunluk veren performansı sayesinde, sinemadaki Hulk algısı yeniden, olumlu bir şekilde biçimlenmişti. Ne de olsa ilk iki Hulk yapımı(biri reboot olmak üzere) istenen gişe hasılatını elde edememişti. Hatta pek çok Marvel tutkunu, solo bir Hulk filmi de bekliyor.

Şimdi de gelelim önemli detaya… Ragnarok’da, Sakaar Gezegeni kilit bir rol üstlenecek.

thor

Peki nedir Sakaar Gezegeninin önemi?

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU