The Witcher Blood Origin dizisinden yeni fragman geldi

The Witcher Blood Origin

The Witcher ile aynı evrende geçen ve bu dünyanın geçmişini anlatan Netflix dizisi The Witcher Blood Origin’den yeni bir fragman yayınlandı.

Bildiğiniz gibi Netflix’in bugüne kadar yayınladığı en başarılı dizilerden biri de Andrzej Sapkowski’ın, aynı adlı oyun serisine de kaynaklık eden fantastik roman serisinden uyarlanan The Witcher dizisi oldu. Şu ana kadar yayınlanan iki sezonuyla büyük başarı yakalayan The Witcher, 3. sezonuyla geri dönecek. Ancak bunun için bir süre daha beklememiz gerekecek. Neyse ki biz 3. sezon için beklerken, The Witcher’ın boşluğunu doldurabilecek başka bir dizi daha geliyor. Bu dizi, Witcher ile aynı evrende geçen ve bu dünyanın geçmişini anlatan The Witcher Blood Origin olacak.

Duyurulduğu günden beri Witcher hayranları tarafından merakla beklenen The Witcher Blood Origin, 25 Aralık’ta Netflix’te izleyici ile buluşacak. Bu yıl bitmeden ekranlara gelecek dizi için tanıtım çalışmalarına hız veren Netflix, merakla beklenen diziden yeni bir fragman daha yayınladı.

The Witcher Blood Origin

Dört bölümden oluşan Blood Origin, The Witcher oyun serisinde ve dizide anlatılan olayların binlerce yıl öncesinde geçiyor. Geralt ve Ciri aracılığıyla tanıma fırsatı tanıdığımız bu fantastik evrenin geçmişini görme şansı yakalayacağımız dizi, asıl dizide de zaman zaman duyduğumuz eski bir olayı, kürelerin birleşmesini anlatıyor. The Witcher evreni için oldukça önemli bir olay olan kürelerin birleşmesi; insanların, elflerin ve canavarların dünyalarının buluşmasına neden oluyor. Asıl diziden de bildiğimiz gibi bu birleşme elfler için yıkıcı sonuçlar doğuruyor.

Bu yıl Everything Everywhere All at Once ile adından söz ettiren usta oyuncu Michelle Yeoh dizinin başrolünde yer alıyor. Ona Sophia Brown, Lenny Henry, Mirren Mack, Nathaniel Curtis ve Dylan Moran eşlik ediyor.

5G kullanan kişi sayısı 1 milyara yaklaştı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir