The Surge 2 için yeni oynanış videosu

Deck 13 ve Focus Home Interactive işbirliğiyle geliştirilen The Surge 2 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Bu ay içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da boy gösterecek olan The Surge 2 için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Yaklaşık olarak 13 dakika süren videoda, oyun içerisindeki dinamikler net bir şekilde gözler önüne seriliyor.

Hatırlanacağı üzere ilk The Surge oyunu 2017 yılında raflardaki yerini almıştı. Oyunun beklenenden çok daha fazla ilgi görmesi yayıncı ve yapımcı stüdyoyu harekete geçirdi. Kısa süre içerisinde devam oyunu için hazırlıklara başlandı. Sonuç olarak The Surge2, 24 Eylül’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak. Peki devam oyununda bizleri ne gibi yenilikler bekliyor?

The Surge 2 için 13 dakikalık video

Yapımcı stüdyo tarafından paylaşılan bilgilere göre, ilk oyunda beğeni toplayan dinamik uzuv hedefleme sistemi ve derin karakter ilerleme sistemi devam oyununda da aynı şekilde yer almaya devam edecek. Elbette yapımcı ekip, bu sistemleri daha da gelişmiş bir şekilde oyun severlere sunacak.

Bakalım devam oyunu da ilk oyun kadar başarılı olabilecek mi? Bunu önümüzdeki günlerde öğrenmiş olacağız.

Nintendo Switch oyunları için Türkçe yamalar yayınlandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin