Ana sayfa Oyun Nintendo Switch oyunları için Türkçe yamalar çıktı!

Nintendo Switch oyunları için Türkçe yamalar çıktı!

NewGameX, Nintendo Switch oyunları için Türkçe yamalar yayınlamaya başladı. Popüler yapımlar için yayınlanan tüm Türkçe yamalar haberimizde.

Türkiye‘ye giriş yapan Nintendo, maalesef ki yerelleştirme konusunda beklenen performansı sergileyememişti. Nintendo Switch’in CFW işlemine yenik düşmesinin ardından mod ve homebrew geliştiricileri Switch için yapımlarını sergilemeye başlamıştı. Bu süreçte NewGameX ekibi Switch için Türkçe yamalar ile karşımıza çıktı.

NewGameX’ten Scofield ve emre_007, Switch’e çıkan popüler yapımları Türkçe’ye çevirdi. Assassin’s Creed 3, Skyrim, L.A Noire, The Messenger, Hollow Knight ve Kona gibi yapımları Türkçe olarak Switch’e sunan ekip, Wolfenstein 2 The New Colossus ve Vampyr‘i de Türkçe’ye çevirmeye başladı.

Ağustos ayında PlayStation Store’dan en çok indirilen oyunlar!

Biz de sizler için Nintendo Switch’te Türkçe yama ile oynayabileceğiniz oyunları bir araya getirdik.

Nintendo Switch Türkçe Yama

Türkçe yamaları yüklemeniz için CFW işlemi yapmanız gerektiğini belirtelim. Son olarak CFW’nin yasallığının hala tartışıldığını ama oyunları korsan olarak oynamanın yasadışı olduğunun altını çizelim.

Nintendo Switch’te Türkçe yama ile oynayabileceğiniz oyunlar

1 YORUM

  1. Nintendo bile oyunlara turkce dil destegi eklerken Xbox icin hala cok az turkce oyun var. Bunun yapmalarinin nedeni nedir hala anlamadim. Adam PS4 te bir suru oyunu turkce oynarken xbox icin yeni cikan oyunlar turkce degil. Ben o zaman neden xbox satin aldim madem turkce oyun yok ama arapca var???

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler