Darksiders 3 için yeni bir video daha yayınlandı


Kısa süre önce duyurulan Darksiders 3 için yaklaşık 13 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki ilk detaylar.

THQ Nordic ve Gunfire Games işbirliği ile geliştirilen Darksiders 3 için geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulmuştu. Oyun dünyasının önde gelen mecralarından biri olan IGN’de yayınlanan video ile resmiyet kazanan serinin yeni oyunu hakkında daha fazla detay ortaya çıktı.

Yayınlanan ilk videosu ile oyun severlerde büyük merak uyandıran Darksiders 3 için yaklaşık olarak 13 dakika uzunluğunda geniş bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte oyunun kontrol mekanizması ve atmosferine dair daha çok detay da ortaya çıkmış oldu.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri serinin yeni oyunu için yayınlanan oynanış videosu ile başbaşa bırakalım.

Daha önce yayınlanan tanıtım videosunda da belirtildiği üzere Darksiders 3’te Fury isimli bir büyücüyü kontrol edeceğiz. Dünyadaki bozulan düzeni düzeltmek için kolları sıvayan Fury, Mahşerin 4 Atlısı (elbette kendi hariç) ve 7 Ölümcül Günah gibi rakiplerini alt etmek zorunda kalacak.

IGN tarafından yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda, Darksiders 3’in ilk iki oyunun izinden gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira oynanış temasından tutun da oyunun atmosferine kadar birçok detay ilk iki oyundan önemli izler taşıyor. Kısacası eğer ilk iki Darksiders oyununu beğenerek oynadıysanız, Darksiders 3 de hoşunuza gidecektir.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Darksiders 3’ün çıkış tarihi ise henüz netleşmiş değil.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git