Ana sayfa Gundem The Legend of Zelda Breath of the Wild tüm zamanların en iyisi!

The Legend of Zelda Breath of the Wild tüm zamanların en iyisi!

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Nintendo Switch’in çıkış oyunlarından biri olan The Legend of Zelda Breath of the Wild, tüm zamanların en iyisi olmaya aday.

İlk olarak Nintendo Wii U için duyurulan The Legend of Zelda Breath of the Wild, sonrasında bir dizi ertelemeye maruz kalmıştı. Nintendo Switch’in duyurulmasıyla birlikte, bu konsolun çıkış oyunu olarak lanse edilen The Legend of Zelda Breath of the Wild, geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.

Nintendo Switch ile eş zamanlı olarak satışa sunulan yapım için ayrı bir bundle içeriği de düzenlendi. Aynı zamanda Wii U için de raflardaki yerini alan Berath of the Wild için dünyanın önde gelen oyun mecraları ilk incelemelerini yayınladı.

Gamespot – 10
Eurogamer – 10
EGM – 9.5
Jeuxvideo – 20/20
Polygon – 10
Destructoid – 10
USgamer – 5/5
The Guardian – 5/5
IGN – 10
Attack of the Fanboy – 5/5
Giant Bomb – 5/5
Shacknews – 9
Nintendo Life – 10
RPG Site – 10
Videogamer – 9
Telegraph – 5/5
TIME – 5/5
Nintendo Insider – 10
CGMagazine – 9.5
God is a Geek – 10
Paste Magazine – 9.7
Easy Allies – 4.5/5

Oyunu inceleyen mecraların yüzde 70’inden fazlasının tam puana layık gördüğü Breath of the Wild, şimdiden gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu olarak gösterilmeye başlandı. Oyun severlere eşsiz bir açık dünya deneyimi sunan yapım, Switch’e özel dinamikleriyle de göz doldurdu.

Eğer bu deneyimi yaşamak istiyorsanız en kısa sürede bir Nintendo Switch almanız gerekecek. Bu arada şu anda Nintendo Switch’in ülkemizde resmi olarak satılmadığını da belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler