Mario Kart 8 Deluxe için Zelda Botw güncellemesi!

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe için bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. Mario Kart 8 Deluxe v1.6.0 güncellemesi ile Zelda’nın motoru değişiyor. İşte güncellemenin tüm detayları.

Nintendo Wii U için 2014 yılında çıkışını gerçekleştiren Mario Kart 8, Nintendo Switch’e de remastered olarak gelmişti. Mario Kart 8 Deluxe adı ile duyurulan ve oyunun tüm DLC’lerini kapsayan bu oyun için bugün bir güncelleme yayınlandı.

Mario Kart 8 Deluxe’a Zelda dopingi!

Oyunun Nintendo Switch sürümü için yayınlanan bu güncelleme ile oyundaki Zelda karakterinin motorunda iyileştirmeler yapılıyor. The Legend of Zelda: Breath of the Wild oyununda DLC ile gelen Master Cycle Zero motoru ve Champion’s Tunic Link kostümü Mario Kart 8’e ekleniyor.

Nintendo Switch için Unreal Engine 4.20 duyuruldu!

Ücretsiz olarak sunulan bu güncellemeyi eğer Nintendo Switch sahibiyseniz; Joy-Con‘dan veya Pro Controller‘dan oyunun üzerine gelip “+” tuşuna basın. Daha sonra Software Update>Via the Internet bölümünden güncellemeyi indirin.

Güncelleme indikten sonra oyunda Zelda’nın yeni kostümü ve yeni motorunu kullanabilirsiniz. Güncelleme ile gelen motor ve kostüme aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.