Nintendo Switch Türkiye fiyatı açıklandı!

Nintendo Switch Türkiye fiyatı

Nintendo Switch Türkiye fiyatı bugün resmi olarak açıklandı. Türkiye’de resmi olarak satışa sunulacak olan Nintendo Switch’in fiyatı haberimizde. Bakalım Nintendo Switch Türkiye fiyatı ne kadar?

Nintendo, uzun bir aradan sonra CD Media aracılığı ile Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyordu. Bugün hazırlıklar tamamlandı ve Nintendo Switch, Türkiye pazarına resmen giriş yaptı. Herkesin merakla beklediği Nintendo Switch Türkiye fiyatı da bugün belli oldu. Peki, Nintendo Switch Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Dünya genelinde satış rakamları ile Nintendo‘nun yüzünü güldüren Switch; The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Splatoon 2 veKirby: Star Allies oyunları ile dikkat çekiyor. Hem handheld yani el konsolu hem de dock ile TV’ye bağlanabilen Switch, bu yıl Pokémon: Let’s Go, Pikachu! yeni özel oyunları ile yine piyasayı kasıp kavuracak.

Nintendo Switch Türkiye fiyatı ne kadar?

Türkiye pazarına giriş yapan Nintendo Switch, açıklanan resmi bilgilere göre; 2.399 TL fiyat etiketine sahip olacak. Nintendo Switch oyun fiyatları ise 330 TL ila 390 TL arasında olacak. Türkiye garantili olarak satışa sunulan Switch, hem dışarıda hem de evde oyun oynamak isteyenler için resmen biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Nintendo dünyasına uzak olan takipçilerimiz için The Legend of Zelda: Breath of the Wild‘ın inanılmaz bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 100 saatin üzerinde oyun deneyimi sunan The Legend of Zelda: BoTW, grafikleri, oynanış dinamikleri, çözmesi zor bulmacaları ve konusu ile sizleri büyüleyecek.

Rafael Nadal Mario Tennis Aces fragmanında!

Nintendo, Switch için daha özel oyunlarının tamamını yayınlamadı. Metroid 4, Bayonetta 3, Yoshi, Super Smash Bros. ve Super Mario Bros. gibi Switch’e özel olarak geliştirilen oyunlar 2019 yılında piyasada olacak. Nintendo dünyasına; NES, SNES, GameBoy, GameCube, N64, Wii, DSWii U veya 3DS ile giriş yapmadıysanız, Switch’i mutlaka değerlendirmelisiniz.

Nintendo Switch’te AAA rüzgarı!

Oyun kavramını grafikten ibaret olmadığını eğlencenin merkez olması gerektiğini bir kez daha bizlere gösteren Nintendo, AAA yapım isteyenleri de unutmuyor. 3. parti geliştirici desteğini hiç olmadığı kadar alan Switch’te; Doom, Wolfenstein 2, Skyrim ve FIFA serisi gibi AAA yapımlar da bulunuyor.

İlerleyen dönemde de 3. parti geliştiricilerden tam destek alacak olan Switch, Wii’de olduğu gibi Joy-Con kontrolcüleri ile farklı bir deneyim de sunuyor. Ülkemizde oyunculuk adına başarılı olmasını beklediğimiz Switch, bakalım beklenen ilgiyi görecek mi?


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin