The Last of Us yaratıcıları iyi haberleri duyurdu

The Last of Us 2. sezon

HBO’nun sevilen yapımı The Last of Us ilk sezonu Pazar gecesi sona erdi ve dizinin yaratıcıları şimdiden ikinci sezon için kolları sıvadı. İşte tüm detaylar.

HBO, dizinin hemen başarıya ulaşmasının ardından hızla ikinci sezon için yeşil ışık yaktı bu da  The Last of Us sevenleri fazlasıyla mutlu etti. Oyundan uyarlanan dizi çıktığı ilk günden beri çok sevildi ve dünya genelinde hayran elde etti. Oyunun gidişatına göre olayları aktarmak sadece ikinci sezonla da yetinilmeyeceği anlamına gelebilir. HBO daha fazla sezon olup olmayacağı ile ilgili bir detay belirtmedi. Her halükarda The Last of Us, henüz üçüncü veya dördüncü sezon için değil, yalnızca ikinci sezon için resmi olarak onaylandı.

The Last of Us yaratıcıları iyi haberleri duyurdu

Yeni Hyundai KONA

Gösteri şu ana kadar büyük bir hit oldu. HBO geçen hafta tüm platformlarda yaklaşık 30 milyon izleyicinin ilk beş bölümü izlediğini söyledi. Dizinin yapımcılarından Druckmann, hayranların ikinci sezonu sevip sevmeyeceği konusunda pek endişeli değil. Zira Druckmann konuyla ilgili olarak “Umurumda değil. Nasıl tepki verecekleri, nasıl tepki verecekleri, bu tamamen bizim kontrolümüz dışında,” ifadelerini kullandı. “Bizim odaklandığımız konu, bu hikayenin en iyi TV şovu versiyonunu nasıl yaparız? Her gün boğuştuğumuz sorun bu.” ifadelerini de ekledi. Sevilen dizi yeni sezonu ile beklentileri karşılayıp karşılamayacak mı bekleyip göreceğiz.

HRazer Ornata V3 oyuncu klavyesi: Mecha-membrane sayesinde hem hızlı hem sessiz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir