The Last of Us 2. sezon beklenenden geç gelebilir

The Last of Us 2. sezon

The Last of Us 2. sezon beklenenden geç gelebilir. Dizinin genç yıldızı Bella Ramsey, merakla beklenen ikinc sezonu için tarih verdi.

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri olan The Last of Us’ın uzun süredir heyecanla beklenen dizi uyarlaması, 15 Ocak’ta izleyici ile buluştu. Bugüne kadar pek çok başarılı işe imza atan HBO kanalının hazırladığı The Last of Us, izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. Hem Last of Us hayranlarından hem de eleştirmenlerden tam not alan dizi, bu başarısını yüksek izleyici rakamlarıyla taçlandırdı. Öyle ki dizi izlenme rakamlarıyla House of the Dragon’ı bile geride bıraktı ve HBO’nun Game of Thrones’tan beri en çok izlenen dizisi oldu.

The Last of Us yaratıcıları iyi haberleri duyurdu

The Last of Us dizisi bu kadar büyük bir başarı yakalayınca, ikinci sezon onayı da gecikmeden geldi. HBO kanalı, daha sadece iki bölüm yayınlanmışken diziye ikinci sezon onayını verdi. Böylece zaman kaybetmeden ikinci sezon için hazırlıklara başlandı. Bu da The Last of Us 2. sezon için uzun süre beklememiz gerekmeyeceğini düşündürdü. Ancak gelen son açıklamalar, 2. sezonun beklenenden daha geç geleceğini gösteriyor.

Dizide Elle karakterine hayat veren genç oyuncu Bella Ramsey, The Last of Us 2. sezon hakkında açıklamalarda bulundu. Genç oyuncu, merakla beklenen ikinci sezonun büyük ihtimalle 2024’ün sonunda ya da 2025’in başında yayınlanacağını söyledi; 2. sezonun çekimlerinin bu yılın sonunda başlayacağını ekledi. Bu da iki sezon arasında en az bir buçuk yıl, belki de iki yıl olacağını gösteriyor. House of the Dragon’ın ikinci sezonu için izleyicileri iki yıl bekletecek olan HBO, The Last of Us 2. sezon için de bizi epey bekletecek gibi duruyor.

Volkswagen’den elektrikli otomobillere dev yatırım