The Green Knight filminin ilk fragmanı yayınlandı (Video)

The Green Knight filminin

The Green Knight filminin ilk fragmanı bugünlerde yayınlandı. Son derece ilginç bir konuya sahip olan bu film şimdiden heyecan yaratmayı başardı. Hadi gelin konuyla alakalı tüm detaylara birlikte bakalım.

Her geçen yepyeni filmler aramıza katılıyor. Bu filmlerin özellikle de fantastik konulu olanları ayrı bir dikkat çekiyor. Yine bu tür fantastik yapımlardan yepyeni bir tanesi geliyor. Bu filmin Mayıs 2021’de sinema severlerle buluşması amaçlanıyordu.

A24 tarafından uzun bir süredir üzerinde çalışılan filmin son düzeltmelerine gelindi. Normal şartlarda Mayıs 2021 tarihinde gelmesi beklenen film Temmuz ayına sarktı. Kısacası hiç beklenmeyen gelişmeler filmin ertelenmesine neden oldu.

The Green Knight filminin ilk fragmanı bile heyecan yarattı

Dev Patel’in başrol olarak oynadığı bu film Ortaçağ’da geçiyor. O dönemin tüm çizgilerini başarılı bir şekilde sunan filmde neredeyse her ayrıntı düşünüldü. Ayrıca filmin senaryosu da başka bir yerden büyük ölçüde alındı.

Sir Gawain ve Yeşil Şövalye ismindeki kitap esin kaynağı oldu. Zaten genel olarak bakıldığında bile son derece fantastik öğeler olduğu rahatlıkla anlaşılabilir. Kısacası filmin senaristi hem kitapta hem de kendi hayal dünyasından öğeler kullandı.

Yaz aylarında çıkacak tüm Netflix filmleri

Kral Arthur’un Sir Gawain ile Yeşil Şovalye’nin mücadelesi buradaki temel konu olarak karşımıza çıkıyor. Hepsi de son derece zorlu ve büyük bir mücadelenin ortasında diyebiliriz. The Green Knight filminin ilk fragmanı sizler için hemen aşağıya bırakıldı. İzledikten sonra film ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir