Ana sayfa Genel Terminator: Dark Fate İlk Fragmanı Yayınlandı! İzle!

Terminator: Dark Fate İlk Fragmanı Yayınlandı! İzle!

Sinema tarihinin en iyi serilerinden bir tanesi olarak kabul edilen Terminatör, yeni filmi olan Terminator: Dark Fate ile yeniden karşımıza çıkıyor. Daha önceden Terminatör 6 olarak duyurulan ancak ismi söylenmeyen filmin, Dark Fate olacağı da kesinleşmişti.

Normal şartlarda James Cameron, Terminatör filmlerinin yasal hak sahibi olarak görünüyordu. Ancak bir süre boyunca Terminatör filminin yasal haklarını başkasına devretmesi eleştirilmişti. Bunun nedeni ise ondan sonra yapılan Terminatör filmlerinin eleştirilmesi olmuştu. Ancak o, yeniden filmin yasal haklarını aldı ve ilgi çekici bir yapım sunmak için kolları sıvadı.

Terminatör: Dark Fate yine çok heyecanlandırdı

Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton, filmin en gözde oyuncuları olacak. Terminatör’ün bu filminin yönetmenliği ise Tim Miller gibi deneyimli bir yönetmen tarafından üstleniliyor.

Film, vizyona gireceği tarih için biraz şanslı olacak. Muhtemelen o dönemlerde kendisi ile rekabet edebilecek çok fazla filmi olması beklenmiyor. Büyük bütçeli yapımlar genellikle, vizyona girmeden en az 2 yıl önce sinema severlere duyurulur. Bu filmin yaklaşık olarak hazırlıkları 2 yıl sürdü ve vizyon tarihi ise 1 Kasım. Filmin oldukça iyi bir izlenme sayısına ulaşması bekleniyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Terminator serisinin bu son filmi ile baş başa bırakıyoruz. Videoyu izledikten sonra film ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Terminator 6’nın çekimleri Avrupa’daki bu ülkelerde başlayacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler