Yeni testere filminin fragmanı sonunda yayınlandı (Video)

Yeni testere filminin fragmanı

Yeni testere filminin fragmanı izleyiciler ile paylaşıldı. Bu seferki paylaşımda ortaya gerçekten de fazlasıyla korkunç görüntülerin çıktığı görülüyor. İşte merak edilen bütün detaylar.

Testere filmini neredeyse herkes bilir. Bu filmde fazlasıyla kan ve işkence görmek mümkün. Ayrıca oyunculukların da son derece iyi olduğu biliniyor. Adeta kült bir film haline gelen testere üst üste yeni seriler ile karşımıza çıktı. Bu seferki film “Spiral: Testere Devam Ediyor” ismini aldı.

Dünyanın belki de en çok beğenilen filmleri içerisinde yer alan Testere, 3 dakikalık işkence videosu ile akıllara kazındı diyebiliriz. Filmin ilk 3 dakikası izleyiciler ile paylaşıldı. Burada karşımıza aslında klasik bol kanlı testere sahnesi çıktı.

Yeni testere filminin fragmanı izleyenleri derinden etkiledi

Bu ilk 3 dakikalık sahne korkutucu ve iğrenç bir video olarak görüldü. İzleyicilerden gelen tepkiler genellikle bu yöndeydi. Fragmanın detayına inmek gerekirse iz peşinde olan bir dedektifin cansız manken ile oyalanırken kaçırılmasına şahit oluyoruz. Domuz maskesi olan bir kişi tarafından yakalanıyor.

Dedektif ilk etapta bayıltılıyor ve hemen sonrasında uyanıyor. Metro hattının üzerinde olduğunu görüyor. Ayrıca dili son derece kötü bir şekilde demir sisteme bağlı ve kaçmasının imkanı yoktu. Eğer oradan kurtulmak istiyorsa dilini koparması gerekiyordu. Spoiler vermemek için devamını anlatmıyoruz.

Einhell avuç taşlama makinesini elektrikli testereye dönüştürdük!

Filmde klasik testere öğelerini görmek mümkün. Ayrıca yine “Bir oyun oynamak istiyorum” diyen maskeli bir kişi karşınıza çıkacak. Yani bu filmin karakterleri neredeyse bıraktığınız gibi. Sizler için videoyu hemen aşağıya bıraktık. İzledikten sonra fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir