Black Widow fragmanı yayınlandı! İşte vizyon tarihi!

Black Widow fragmanı

Marvel Studios’un elinden çıkacak olan Black Widow için bugün fragman yayınlandı. Black Widow fragmanı ve vizyon tarihi hakkındaki bilgiler haberimizde.

Avengers ile büyük sükse yaklayan Marvel, bu popülaritesini sürdürmek için süper kahramanlarının solo filmleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 2020 yılında vizyona girecek olan Marvel Studios imzalı filmlerden bugün Black Widow’un fragmanı yayınlandı. Marvel ayrıca filmin çıkış tarihi hakkında da bilgiler paylaştı.

1 Mayıs 2020 tarihinde vizyonda olacak olan Black Widow’un başrolünde Scarlett Johansson olacak. Avengers’ın yönetmenlerinden olan Russo kardeşler, Natasha’ya veda etmek için ayrı bir film olması gerektiğini dile getirmişti. Muhtemelen Black Widow tek solukluk bir macera olacak.

Scarlett Johansson daha önce çekilecek olan filmin Natasha Romanoff’un geçmişini anlatmayacağını ve bu filmin casusluk hikayesi olmayacağını açıklamıştı. Cate Shortland‘ın yönetmen koltuğunda olacağı filmde David Harbour, Rachel Weisz, William Hurt ve Florence Pugh gibi ünlü isimler de yer alıyor.

Black Widow’un solo filminin süper kahraman filmlerine alerjisi olanların bile beğenerek izleyeceği bir yapım gibi görünüyor. Çekimleri ve konusu ile büyük beğeni toplayacak olan film, umarız beyaz perdede hak ettiği başarıyı yakalar.

Marvel’s Avengers oyunu alternatif sonları ile dikkat çekecek

Genellikle MCU’daki karakterlerin solo filmleri çok öne çıkmıyordu. Ancak Marvel, 2020 yılından itibaren karakterlerinin solo filmlerine önem vererek oldukça ses getiren yapımlara imza atacak gibi görünüyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir