Tenet filmi için yeni vizyon tarihi açıklandı

tenet

Koronavirüs süreci yüzünden vizyon tarihi ertelenen Tenet filmi için yeni bir açıklama yapıldı. İşte konu ile ilgili detaylar.

2020’nin başında Çin’de ortaya çıkan koronavirüs salgını kısa sürede tüm dünya geneline yayılmıştı. Virüsün global bir pandemi haline gelmesinden sonra yüzlerce etkinlik ve davet iptal edildi. Türkiye’de dahil pek çok ülkede sinemalar, tiyatrolar, alışveriş merkezleri kapatıldı. İnsanların toplu olarak bir araya gelmeleri yasaklandı ve doğal olarak hayat durma noktasına geldi.

Bu süreç sonunda en çok etkilenen ise sinema sektörü oldu. Pek çok filmin çekimleri durdurulurken, vizyona girmek üzere olan yapımların da gösterim tarihi ertelendi.

tenet filmi

Tenet filmi Ağustos ayında vizyona girecek

2020’nin en çok merak edilen filmlerinden biri olan Tenet için de erteleme kararı gelmişti. Bir dizi ertelemeden sonra filmin 12 Ağustos’ta gösterime gireceği açıklanmıştı. Fakat geçtiğimiz hafta filmin vizyon tarihinin bir kez daha ertelendiği açıklandı.

Çok geçmeden yapımcı şirket Tenet filmi için yeni bir vizyon tarihi belirledi. Eğer pandemi süreci devam etmez ve sinemalar açık olursa Tenet 26 Ağustos’ta izleyici ile buluşacak.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı filmin kadrosunda John David Washington, Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Michael Caine ve Elizabeth Debicki gibi hayli sağlam isimler yer alıyor.

Thor Love and Thunder çekimleri sonunda başlıyor! İşte tüm detaylar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir