Ana SayfaGenelSteve Ballmer Microsoft'tan Vazgeçmiyor

Steve Ballmer Microsoft’tan Vazgeçmiyor

NBA takımı LA Clippers’ı geçtiğimiz aylarda satın alan eski Microsoft CEO’su Steve Ballmer, takımda sadece Microsoft ürünlerinin kullanılmasını istiyor.

2000 yılından beri CEO’luğunu yaptığı Microsoft‘taki görevini bu yılın başında Satya Nadella’ya devreden Steve Ballmer, Amerikalı teknoloji deviyle özdeşleşen isimler arasında yer alıyor. Microsoft‘un kurucusu Bill Gates’in kendi hisslerini satmasının ardından firmadaki bir numaralı hisse sahibi haline gelen Ballmer, geçtiğimiz ay firmanın yönetiminden tamamen ayrılmış ve CEO’luk görevinin ardından yönetim kurulundaki görevinden de istifa etmişti.

Steve_Ballmer

Steve Ballmer‘ın yıllardır gönül verdiği Microsoft‘tan tamamen ayrılmasına neden olan ise basketbola olan tutkusu oldu. Sıkı bir NBA takipçisi olduğu bilinen Ballmer, NBA takımlarından LA Clippers’ı 2 milyar dolar karşılığında satın almış ve bu alana odaklanabilmek için Microsoft’tan ayrılmıştı. Ancak basketbol tutkusu da Ballmer’ı Microsoft‘tan tam anlamıyla vazgeçirememeiş gibi görünüyor. LA Clippers takımı tarafından iPad kullanılmasını istemeyen Ballmer, tüm takımı ve ekibi Microsoft ürünleri kullanmaya teşvik ediyor.

BioShock Infinite: The Complete Edition Ortaya Çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting