Ana SayfaNetflixSquid Game üçüncü sezon açıklaması yapıldı: Yeni sezon ne zaman geliyor

Squid Game üçüncü sezon açıklaması yapıldı: Yeni sezon ne zaman geliyor

Squid Game üçüncü sezon açıklamaları yapıldı. Birçok kişi yeni sezon ile ilgili büyük bir beklentiye sahip. Konu hakkında yönetmen tarafından önemli açıklamalara yer verildi.

Netflix platformunda Squid Game üçüncü sezon yayınlanma ihtimali son derece yüksek. Konuyla ilgili yönetmen Hwang Dong-hyuk’a kulak veriyoruz. Kendisi dizinin henüz ikinci sezonuna başlamadan yeni bir sezonun anlaşma aşamasında olduklarını açıkladı. Böylece küresel çapta büyük bir popülerlik kazanan dizinin üçüncü sezonu da geliyor düşüncesi oluştu.

Birçok kişiyi ekran başına kilitlemeyi başaran dizi çok konuşulmuştu. Özellikle yaratıcı bir senaryoya sahip olması onu ön plana çıkardı. Dizinin yönetmeni 2. sezon çalışmalarını devam ettirirken bu defa üçüncü sezon için bazı çalışmalara devam ettiğini söyledi. Netflix ile yeni sezon için bazı görüşmeler yaptıklarını belirtti.

Squid Game üçüncü sezon bölümleri gelecek

Yönetmen bu diziyi yazıp çekmenin çok zor olduğunu sürekli olarak vurguluyor. Ona göre dünyanın en zor işlerinden birisi de bu diziyi yazıp yönetmek. Her fırsatta bunu dile getiren yönetmen Netflix ile yeni sezon görüşmelerimiz var deyince kafa karışıklığına neden oldu. İlk etapta bazı izleyiciler 2. sezonun bile geleceğinden şüpheliydi.

Squid Game üçüncü sezon

Hatırlayacağınız üzere Dong-hyuk tarafından yapılan açıklamalarda yeni sezonda baş karakterin geri döneceğini ifade edildi. Ayrıca geri döndükten sonra dünya için bir şeyler yapacağı yine vurgulandı. Hatta yönetmen bununla ilgili bir söz verdi. Böylece ikinci sezon kesinleşmiş oldu. Şimdi ise 3. sezon neredeyse kesin.

Netflix, Witcher için sürpriz bir teaser yayınladı

Squid Game üçüncü sezon ile ilgili önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi paylaşılacak. Şimdilik yönetmen ve Netflix arasında görüşmeler devam ediyor. Bu görüşmelerin nasıl sonuçlanacağı ise henüz net değil. Peki siz bu dizi ve 3. sezon hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting