Squid Game 2. Sezonun Hangi Ay Yayınlanacağı Belli Oldu

Netflix Squid Game'in Ekmeğini Yemeye Devam Ediyor

Squid Game 2. sezonuyla geri dönüyor. Sevilen dizinin heyecanla beklenen yeni sezonun hangi ay yayınlanacağı başrol oyuncusu tarafından açıklandı.

Güney Kore yapımı Squid Game, tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşarak adeta global bir fenomene dönüştü. Netflix’in bugüne kadar en çok izlenen dizisi olan Squid Game, bununla kalmayıp koca bir franchise’a dönüştü. Nitekim geçtiğimiz aylarda yayınlanan Squid Game yarışma programı da Netflix’te büyük ilgi gördü. Ne kadar sevildiği artık herkesçe görülen dizi, yakında 2. sezonuyla geri dönecek.

Hatırlarsanız Netflix geçtiğimiz haftalarda Squid Game 2. sezon hakkında bir açıklama yapmış ve yeni sezonun bu yıl içinde geri döneceğini duyurmuştu. Ancak net bir tarih ise verilmemişti. Hala tam bir gün öğrenememiş olsak da artık Squid Game 2. sezonun hangi ay başlayacağını biliyoruz.

Squid Game 2. sezon

Dizinin ana karakteri Gi-hun’a hayat veren Güney Koreli oyuncu Lee Jung-jae, Business Insider’a verdiği röportajda dizinin ekranlara ne zaman döneceğini açıkladı. Lee Jung-jae “dizi aralık ayında dönüyor” diyerek 2. sezonun yayın tarihini açık etmiş oldu.

Squid Game’in ikinci sezonu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Hatırlarsanız ilk sezonun sonunda, kızıyla buluşmak için Los Angeles’a doğru yola çıkmak üzere olan Gi-hun, Squid Game oyunlarının yeniden başlatıldığını öğrenmişti. Hikâyenin buradan hareketle devam ettirileceği tahmin ediliyor. Ancak yeni sezonda Los Angeles’ın hikâyede ne kadar büyük bir yer tutacağı bilinmiyor. Bildiğiniz gibi Netflix Squid Game’i global bir franchise’a çevirmek istiyor. Bu yüzden ikinci sezonda hikayenin bir kolunu ABD’ye de uzatarak bu yolda ilk adımı atabilir.

GTA 6 Çıkış Tarihi Açıklandı