Ana SayfaHaberSquid Game hakkında yeni bir teori ortaya çıktı

Squid Game hakkında yeni bir teori ortaya çıktı

Squid Game son bölümünde dizinin ucu açık bittiği ortada ve dizinin devamıyla ilgili bir çok teori ortaya atılıyor. Bu teorilerden biri de şimdi ortaya çıktı. İşte detaylar.

Dünya çapında ciddi bir başarı elde eden Squid Game hakkında teoriler gelmeye devam ediyor. Yeni bir teoriye göre son sahnede başrol oyuncusu Gi-hun uçağa binmiş olsaydı uçak düşerek dizi sonlacaktı. Son derece başarılı Netflix serisi, ilk sezonda yakaladığı başarının ardından bir çok teori ile gündeme geliyor. 1. sezonda cevaplanmayan bazı önemli sorular hakkında hayranların fikirleri mevcut. Hayranlar şimdiden yeni sezonu merakla bekliyor.

Squid Game hakkında yeni bir teori ortaya çıktı

1. sezon  Gi-hun’un oyunları kazanması ve 45.6 milyar won almasıyla sona erdi. Ancak parayı kullanamayacak kadar travmatize olmuş bir yılını eski hayatından daha kötü bir halde geçirdi. Seri, bir bütün olarak, derin borç içindeki insanların hissettiği çaresizliği konu ediniyor ve oyunların kendisi, son derece zengin bir azınlığın izleme keyfi için düzenleniyor. Gi-hun, ilk başta kazancını göz ardı ederek oyun kurucuların beklentilerini alt üst ediyor, ancak Squid Game’in finalinin sonunda işler değişiyor. Gi-hun saçları kırmızıya boyuyor ve hayatına devam etmeye başlıyor. Sadece son anda, kızını ziyaret etmek için ABD’ye giden bir uçağa binmek üzereyken, Gi-hun oyunların hâlâ devam ettiğini fark edip kalmaya ve savaşmaya karar veriyor.

Reddit’teki bir teoriye göre, Gi-hun binmiş olsaydı uçak düşecekti. Telefonda, “Sadece o uçağa bin. Bu senin iyiliğin için” denmesi karaktere bir komplo düzenlendiği sorusunu akıllara getirdi. Bu teoriye göre, Gi-hun organizasyon için çok fazla risk haline geldi ve sırlarının güvende kalmasını sağlamak için onu öldürmeyi planlıyorlar.

Yeni koronavirüs varyantı aşı tartışmalarını alevlendirdi: Sürekli aşı gerekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting