GTA 6 Çıkış Tarihi Açıklandı

gta 6 çıkış tarihi

Oyun dünyasının beklediği açıklama sonunda geldi. Take-Two stüdyosu, uzun süredir merak edilen GTA 6 çıkış tarihini resmen açıkladı.

Şu an oyun dünyasında GTA 6’dan daha heyecanla beklenen bir oyun yok muhtemelen. Tüm zamanların en başarılı serileri arasında yer alan GTA’nın yeni oyunu, daha ilk fragmanı yayınlanmadan önce de heyecanla bekleniyordu. Ancak ne zaman ki fragman geldi ve GTA 6’nın potansiyelini gözler önüne serdi, bu heyecan hem katlandı ve hem de çok daha geniş bir kitleye yayıldı. Gerçek anlamda yeni nesil bir oyun deneyimlemek üzere olduklarını fark eden oyunseverler, yeni GTA oyunu için gün saymaya başladı.

Bu geri sayımın ne kadar süreceği şimdiye kadar tam olarak bilinmiyordu. Çünkü GTA 6 çıkış tarihine dair pek çok farklı iddia vardı. Ancak bu belirsizlik sonunda ortadan kalktı. GTA 6’nın tam olarak hangi gün çıkacağı açıklanmasa da oyunun ne zaman çıkacağı belli oldu. Rockstar Games’i bünyesinde barındıran yayıncı Take Two, heyecanla beklenen oyunun 2025 sonbaharında çıkacağı resmi olarak duyurdu.

GTA 6

Hatırlarsanız oyunun ilk fragmanı yayınlandığı dönemde gelen haberlerde, oyunun 2025’in başında çıkabileceği söyleniyordu. Daha sonra gelen haberler ise oyunun yapım aşamasının yavaş ilerlediğini bu yüzden oyunun 2026’ya kalabileceğini söylüyordu. O yüzden bu son gelen haber aslında pek çok GTA hayranını sevindirecektir. Çünkü kısa süre öncesine kadar GTA 6 çıkış tarihinin 2026 olabileceği konuşuluyordu. Şimdi görüyoruz ki oyun 2025 sonbaharında çıkacak.

Assassin’s Creed Shadows’tan İlk Fragman Geldi