Lenovo oyuncu tableti gümbür gümbür geliyor: Yolu açın

oyun 1

Lenovo oyuncu tableti son günlere damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle oyun sektörünün çok ciddi şekilde büyümesi talebi artırıyor. Hadi gelin bu yeni tablet ile ilgili detaylara birlikte bakalım.

Dünyanın en büyük akıllı telefon ve tablet üreticileri içerisinde yer alan Lenovo, oyuncu tableti ile ön plana çıkacak gibi görünüyor. Weibo üzerinden Lenovo tarafından yapılan paylaşımlar bunu öne çıkardı. Bildiğiniz üzere Lenovo genellikle sosyal medya platformlarını iyi kullanıyor. Ürünlerini bazen buradan açıklıyor.

Bu ürünün özellikleri elbette net bir şekilde açıklanmadı. Bunun yerine daha çok tablet ile ilgili bazı görsellere yer verildi. Görsellere bakıldığında Lenovo Çin tüketici müşteri pazarlama direktörü tarafından paylaşıldığı görülüyor. Ayrıca bu küçük tabletin oyun için olma ihtimali fazlasıyla yüksek.

Lenovo oyuncu tableti küçük boyutlarda olacak

Lenovo bu tarafından Weibo üzerinden yapılan paylaşımlara bakıldığında tabletin çok daha büyük bir soğutma paneli ile ön plana çıktığı görülüyor. Böylece aşırı ısınma sorunu ortadan kaldırılacak. Zaten Lenovo bilgisayarlarında da ısınma sorunu açıkçası pek görünmüyor.

Lenovo oyuncu tableti

Bu cihazın özelliklerinden bir diğeri ise boyutu ile alakalı. Yeni cihazın 8,3 inç boyutlarında olması bekleniyor. Genellikle büyük tabletlerde şirket Snapdragon 870 işlemcisine yer veriyor. Ancak bu seferki tablet ile ilgili net bir tahmin yürütmek kolay değil. En fazla ön plana çıkan detay ise bu cihazın Apple iPad mini modelleri ile yarışacak olması.

Lenovo yeni nesil laptopları için hazırlığını tamamladı

Lenovo oyuncu tableti küçük bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor. Oyuncular için son derece makul bir boyutu var. Böylece büyük olmadığı için zor bir kullanım yaratmayacak. Peki siz Lenovo tarafından piyasaya sürülmesi beklenen bu yeni cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir