Ana sayfa Gundem Shadow of the Colossus, Playstation 4'e geliyor

Shadow of the Colossus, Playstation 4’e geliyor

Sony, E3 2017 sunumunda bir sürprize imza attı ve klasik oyunun PS4’e geleceğini duyurdu. Shadow of the Colossus, Playstation 4’e geliyor.

Sony, Los Angeles‘de düzenlenen E3 2017‘de başarılı bir sunum gerçekleştirdi. Firmanın God of War, Uncharted: Lost Legacy gibi yapımlarının yanısıra duyurduğu bir oyun vardı ki; özellikle sadık Playstation 2 kullanıcıları mest oldu. O oyun, Shadow of The Colossus’dan (SotC) başkası değildi. Bir de tanıtım videosu yayınlanan Shadow of the Colossus, Playstation 4’e geliyor.

Shadow of the Colossus’un Playstation 4 versiyonunun 2018 için planlandığı duyuruldu. Sony’nin en başarılı ve özel oyunlarından biri olan SotC’un yeniden geliştirme sürecini Bluepoint Games üstlendi. Aynı stüdyo PS2 klasikleri Shadow of the Colossus ve Ico‘yu bir paket halinde 2011 yılında Playstation 3 için geliştirmişti. Orjinal SofC ise Team Ico tarafından geliştirilmişti ve 2005 yılında Playstation 2′ye gelmişti. Şimdi de Playstation 4 sahipleri, bu efsane oyunu oynama fırsatı bulacak.

SofC, esasında çok basit bir yapıya sahip. Yönettiğimiz Wander adlı karakterin, Mono adındaki kıza hayat vermesi için önce devleri bulup sonra onları öldürmesi gerekiyor. Ancak devleri bulmak ve hele ki öldürmek hiç kolay değil.

SofC’nin oynanış sistemini ve devleri, Sony’nin yayınladığı videodan görebilirsiniz. Dip not olarak görüntünün Playstation 4 Pro üzerinden kaydedildiğini de belirtelim. Shadow of The Colossus, Playstation 4 platformuna 2018‘de gelecek.

Not: manşet görseli PS4 versiyona ait değildir.

Call of Duty WW2 E3 2017 videosu

Star Wars Battlefront 2’den yeni video

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler