Ana sayfa Oyun PlayStation Plus Mart 2020 oyunları açıklandı!

PlayStation Plus Mart 2020 oyunları açıklandı!

PlayStation 4 sahiplerine özel PlayStation Plus Mart 2020 oyunları açıklandı. Sony, Mart’ta bomba oyunları ücretsiz olarak dağıtacak.

PlayStation’ın aylık üyelik sistemi PS Plus sayesinde oyuncular hem multiplayer oyun deneyimi yaşayabiliyor hem de özel indirimlerden faydalanabiliyor. Sony, bunun yanında her ay düzenli olarak 2 oyunu da oyunculara sunuyor. Bundan 5-6 ay öncesine kadar PS3 ve PS Vita oyunlarını da ücretsiz olarak sunan Sony, artık sadece PS4 oyunlarını ücretsiz olarak dağıtıyor.

Xbox Live Gold Mart 2020 oyunları açıklandı!

Mart ayında Sony’nin PS Plus sahiplerine sunacağı ücretsiz bomba oyunlar bugün açıklandı. PlayStation 2 döneminde çıkan ve sanatsal yapısı ile büyük beğeni toplayan Shadow of the Colossus geçtiğimiz yıl PS4’e yenilenmiş grafikleri ile çıkış yapmıştı. Sony, Mart’ta Shadow of the Colossus Remake’i ücretsiz olarak sunacak.

Diğer ücretsiz olarak verilecek oyun ise Sonic Forces olacak. Sonic’in en güncel oyunu olan Forces, incelemelerde pek beklediği puanları alamamıştı. Ancak Sonic sevenlerin bu oyunu ücretsiz olmuşken denemesini mutlaka tavsiye ediyoruz.

3 Mart 2020 tarihinde Shadow of the Colossus Rame ve Sonic Forces oyunlarını kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Bu tarihe kadar Şubat ayı ücretsiz oyunları olan Bioshock: The Collection, The Sims 4 ve Firewall Zero Hour’u kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Sony, nesilin sonuna doğru bombaları patlatmaya devam edecek gibi görünüyor. Belki önümüzdeki aylarda God of War 2018 de ücretsiz olarak sisteme eklenebilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler