Ana sayfa Haber Shadow of the Colossus'un Yönetmeni Belli Oldu!

Shadow of the Colossus’un Yönetmeni Belli Oldu!

Sony PlayStation 2 platformunun ünlü fantastik-aksiyon oyunu Shadow of the Colossus’un, beyaz perde versiyonunun yönetmeni belli oldu.Böylece 2009’dan beri üzerinde çalışılan Shadow of Colossus’ın filmi, nihayet önünü görebilecek.

2005’de, Sony PlayStation 2 platformu için satışa sunulan Shadow Of Colossus, hem eleştirmenler hem de oyunseverlerden  olumlu notlar alarak, kendine has bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı.

Yapımın başarısı üzerine, film hakları Sony Pictures tarafından satın alındı. 2009’dan beri üzerinde çalışılan Shadow of Colossus şu ana kadar bir taslağın ötesine geçemese de, birkaç gün somut adımlar resmen atıldı.

Buna göre filmin yönetmenlik koltuğunda, Chronicle ile tanınan Josh Trank oturacak. Yapımcılık görevini ise  The Scorpion King, The Interpreter ile başarılı çalışmalara imza atan Kevin Misher üstlenecek.

Senaryo yazarlığı boşluğu ise Hanna ve Sherlock Holmes: Game of Shadows gibi çalışmalarıyla bilinen Seth Lochhead ile dolduruluyor.

Shadow of Colossus filminin 2016 yazında gösterime girmesi bekleniyor.

Shadow of the Colossus’da; Colossus denilen gölge yaratıkların dünyayı işgali ve aydınlığı yedi diyardan kovulması konu alıyor. Kahramanımız, efsanevi bir kılıçla bu yaratıklara zarar verebileceğini keşfetse de; çok daha büyük bir kötülüğün gizemli planları yaratılışı tehdit etmesi her şeyi sonsuza kadar değiştiriyor.

 Samsung Galaxy Note 4 Ön İnceleme

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler