Ana sayfa Oyun Sony PlayStation 4 oyunlarının kapaklarını yeniden tasarladı!

Sony PlayStation 4 oyunlarının kapaklarını yeniden tasarladı!

Sony, oyun koleksiyoncuları için PlayStation 4 oyunlarının kapaklarını yeniden tasarladı. Birbirinden güzel PS4 oyunlarının yeni kapakları haberimizde.

Sony, PlayStation 4’ün devrini kapatmasına yaklaşırken bu nesilde kültleşen özel yapımları için jest yaptı. Firma, PlayStation 4’e damgasını vuran; Marvel’s Spider-Man, The Last of Us Remastered, Horizon Zero Dawn, God of War, Uncharted 4, Bloodborne, The Last Guardian, Ratchet & Clank, Shadow of the Colossus ve WipEout Omega Collection oyunlarının kapaklarını yeninden tasarladı.

Ağustos ayında PlayStation Store’dan en çok indirilen oyunlar!

Sanatsal bir yaklaşım ile tasarlanan bu kapaklar şimdilik İngiltere’de kullanıma sunulmuş durumda. Yakın zamanda Türkiye’den de indirilebilir olacak olan bu kapakları, yazıcıdan kaliteli bir kağıda bastırarak kullanabileceksiniz. Özellikle oyun koleksiyoncuları için muhteşem bir atılım olan bu hamlenin devamının gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

Sony PlayStation 4 oyun kapakları!

Sony PlayStation 4Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 2 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler