Samsung Galaxy S8’e işkence testi! – Video


Samsung Galaxy S8’in ne kadar dayanıklı olduğunu merak ediyor musunuz? İşkence testi videosu sorularınıza cevap niteliğinde olabilir.

Son yıllarda giderek popüler bir YouTube kanalı haline gelen JerryRigEverything bu sefer Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’i ağırladı. Kendine has işkence testleri uygulayan yayıncı, Galaxy S8’i limitlerine kadar zorladı.

Ekran çizilme testi, dayanıklılık, ve cihaz gövdesinde kullanılan materyalleri inceleyen kanalda Galaxy S8 tüm bu testlerle karşı karşıya kaldı. Peki sonuç ne oldu dersiniz?

Gorilla Glass 5 ile kaplı Samsung Galaxy S8’in en çok takdir toplayan yönü ekranının kalitesi oldu. Çizilmelere karşı son derece dayanıklı olan ekran, önceki model Galaxy S7 Edge’e göre daha dayanıklı çıktı.

iPhone 6 Plus modeli ile başlayan gövde sağlamlığı hakkındaki şüpheler Galaxy S8 için geçerli değil. Telefon, bükülmeye karşı son derece dayanıklı çıkıyor. Çok daha fazlasını içeren bu işkence testinin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Samsung Galaxy S8 ne kadar dayanıklı?

Akıllı telefon fiyatları nereye gidiyor?


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git