Ana sayfa Akıllı Telefon Samsung Galaxy S8 ve S8 + Güvenlik Güncellemesi Aldı

Samsung Galaxy S8 ve S8 + Güvenlik Güncellemesi Aldı

Yaptığı güvenlik güncellemesi çalışmalarıyla birlikte büyük bir beğeni kazanan Samsung, bu sefer de Samsung Galaxy S8 ve S8 + için aynı çalışmayı yaptı. Düzeltme ekini alabilecek model sayısı sınırlıydı ve Galaxy S8 serisi bunlar içerisinde en sonuncusu olarak biliniyordu.

Bilindiği üzere Samsung, bu düzeltme eklerini ilk etapta sadece sınırlı sayıda ülkede aktif hale getiriyor. Güncelleme şu an için, G950FXXS4DSD3 / G955FXXS4DSD3 yazılım sürümüyle birlikte; Hindistan, Irak, Rusya ve Güney Afrika dahil olmak üzere birçok pazarda kullanıma hazır durumda.

Samsung Galaxy S8 güvenlik güncellemesi 15 problemi giderecek

Dilerseniz kısaca bu modelin özelliklerini hatırlayalaım;

  • Model: SM-G950F
  • Boyutlar: 148.9 x 68.1 x 8.0mm
  • Ekran: 5.8 ”(146.5mm) Süper AMOLED
  • CPU: Exynos 8895
  • Kamera: 12 MP, Dual Pixel F1.7 OIS

Diğer bütün modellerde olduğu gibi Samsung Galaxy S8 modeline gelecek olan güncelleme de birçok sorunu tamamen sona erdirebilecek. Ortaya çıkan problemlerin daha çok sistemsel olduğu tahmin ediliyor.

Android Pie güncellemesi, birçok cep telefonunda sorun yaratıyordu. Bu güvenlik düzeltmesinde muhtemelen güncellemenin getirmiş olduğu negatif değişimler onarılmış olacak. Ancak şirket henüz Android Pie düzeltmesi ile ilgili bir açıklama yapmadı. Şu an için kesinleşen 15 farklı probleme müdahale edilebildiği söyleniyor.

Eğer bu güncellemeyi cep telefonunuza yüklemek isterseniz; telefonunuzun ayarlar bölümündeki yazılım güncellemesi alt menüsünden indir seçeneğine dokunabilirsiniz. Galaxy S8 veya S8 + cihazınız için en son güncellemeyi bu sayede yükleyebilirsiniz.

Galaxy S8 için Android 9.0 Pie güncellemesi Mart’a sarktı!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler