Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy S22 sahiplerine müjdeli haber

Samsung Galaxy S22 sahiplerine müjdeli haber

Samsung, Galaxy S22 sahiplerini sevindirecek bir açıklama yaptı. Samsung Galaxy S22 kamerası çok yakında daha iyi hale gelecek.

Samsung Galaxy S22, 50 + 12 + 10 megapiksellik üçlü arka kamerasıyla çıktığı dönemde piyasadaki en iyi kameralı akıllı telefonlardan biriydi. Aradan geçen sürede çıkan yeni modellerle birlikte Galaxy S22 bu sıralamada biraz gerilere düştü ama Samsung bu durumu biraz olsun telafi etmenin yolunu bulmuş gibi görünüyor. Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy S22 sahiplerini sevindirecek bir açıklamaya imza atarak, yakında gelecek güncellemeyle birlikte S22’nin kamerasının çok daha iyi performans vereceğini duyurdu.

Yakında yayınlanacak bu güncelleme ile birlikte sadece standart Samsung Galaxy S22’nin değil, Galaxy S22 serisindeki her üç telefonun da kamerasında geliştirme yapılacak. Güncellemenin ardından çekilen fotoğraflarda gerçekleşecek değişiklik yayınlanan örnek bir görselle sergilendi. Bu görseli aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S22

Bu güncelleştirme ile yapılacak geliştirmelerden biri telefoto kameraya da Hyperlapse video çekme özelliğinin eklenmesi olacak. Daha önce telefonun ana lensi ve geniş açılı lensi ile Hyperlapse videolar çekilebiliyordu ancak telefoto lenste bu özellik bulunmuyordu.

Yapılan bir diğer geliştirme de QR tarayıcısı konusunda olacak. QR tarayıcısı bundan sonra daha geniş bir alanı tarayabilecek. Bu sayede QR kodlarını tespit edip tanıması çok daha kolay hale gelecek.

Öte yandan HDR performansı ve renkler konusunda da önemli geliştirmeler yapılacak. Ayrıca hem fotoğraf hem video tarafında, hem de gece çekimlerinde daha iyi sonuçlar alabilmek için yapay zeka desteği konusunda daha iyi bir performans sunulacak. Son olarak kameranın hafıza kullanımı da bu güncellemenin ardından daha iyi hale gelecek.

Samsung Galaxy A04 resmen tanıtıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting