Ana SayfaGenelGalaxy Tab Active 4 Pro için geri sayım başladı

Galaxy Tab Active 4 Pro için geri sayım başladı

Samsung’un daha önce Temmuz ayında Galaxy XCover 6 Pro ile birlikte Galaxy Tab Active 4 Pro’yu beklenirken nedeni açıklanmayan bir sebeple ertelenmişti. Şimdi ise cihazın tanıtılmaya hazırlanıldığı ortaya çıktı.

Cihazın tanıtılacağı FCC listesinde görülmesinden sonra ortaya çıktı.  Samsung’un Galaxy Tab Active 4 Pro’yu yalnızca WiFi ve hücresel varyantlarda sunacağını ortaya koyuyor. İkinci model 5G için destek taşıyacak. Gelen bilgilerde 25W hızlı kablolu şarj desteğini doğrularken tabletin ayrıca bir MicroSD kart yuvasına sahip olacağını ve hatta NFC ile geleceğini ortaya koyuyor.

Listede maalesef bu kadar sayılı derecede bilgiler bulunuyor. Diğer tüm ayrıntılar için firmanın bir ön duyuru yapmasını veya resmi lansmanını beklememiz gerekecek.

Galaxy Tab Active 4 Pro

Daha önce gelen bilgilere göre ise, Galaxy Tab Active 4 Pro bir Qualcomm Snapdragon 778G SoC tarafından desteklenecek. İşletim sistemi olarak ise Android 12L ile yüklü gelecek.

Resmi tanıtım afişine göre tablet, Samsung’un çoğu tableti gibi stylus girişi desteğine sahip olacak. Şirketin önceki dayanıklı tabletlerine benzer şekilde, bu tablet de özelleştirilebilir fiziksel tuşlarla gelebilir. Bu ürünün tam olarak ne zaman gecikmeden sonra resmiyet kazanacağı bilinmiyor. Birden fazla büro tarafından sertifikalandırıldığı için, daha sonra açıklanabilir.

iPhone 14 Pro renk seçenekleri belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting