Samsung Galaxy M54 5G tasarımı sızdırıldı

Samsung için zor zamanlar! %13 azalmaya gidilecek

Samsung tarafından geliştirilen ve yakın zamanda tanıtılması beklenen Galaxy M54 5G modelinin hem tasarımı hem de özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy M54 5G tasarımı sızdırıldı. Akıllı telefon dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir taraftan on günden az bir süre kalan Galaxy Unpacked etkinliği için hazırlanmaya devam ederken, diğer bir taraftan ise farklı kategorilerdeki akıllı telefonlarını geliştirmeye devam ediyor. Şirketin üzerinde çalıştığı cihazlarından biri olan Galaxy M54 5G ise bir kez daha sızıntılarla gündeme geldi. Yeni akıllı telefonu haberleştiren en önemli konu ise, şüphesiz yeni telefonun tasarımının sızdırılması oldu.

samsung 1

Söz konusu tasarım sızıntılarına baktığımız zaman, yeni akıllı telefonun 2 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacağını görüyoruz. Her iki renk için de tam olarak şu renk demek mümkün değil çünkü Samsung, Galaxy M54 5G modelinde kendi tarzının dışına çıkarak renk geçişli bir tasarım kullanmış.

Samsung için zor zamanlar! %13 azalmaya gidilecek

Samsung Galaxy M54 5G tasarımı sızdırıldı

Henüz kesin çıkış tarihi belli olmayan Galaxy M54 5G’nin sızdırılan teknik özelliklerine baktığımız zamansa bu telefonun karşımıza 6,67 inç büyüklüğünde ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED+ ekranla çıkacağını görüyoruz. Gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alması beklenen telefonun aynı zamanda 6GB’a kadar RAM ve 128GB’a kadar da dahili depolama alanı desteği sunması bekleniyor.

Samsung

Samsung Galaxy M54 5G’nin arka yüzeyinde, üçlü bir kamera kurulumunun olacağını ve bu kamera adasının merkezini ise 64MP’lik bir lensin oluşturacağını belirtelim. Ön yüzeye baktığımız zamansa, bizleri burada 32MP’lik bir kamera karşılayacak. Eğer söylentiler doğruysa, yeni akıllı telefon modelini Şubat ayı içerisinde görebileceğimizi de belirtelim.

Bitcoin fiyatı gelen satışların etkisi altında kaldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir