Samsung Galaxy A15 ilk kez görüldü

Samsung Galaxy A15

Samsung’un yeni orta segment telefonu Samsung Galaxy A15’in ilk görselleri sızdırıldı. Böylece telefonun tasarımı tüm detaylarıyla gözler önüne serildi.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung son dönemde akıllı telefon pazarında daha çok katlanabilir telefonları ve hazırlık aşamasındaki Galaxy S24 serisiyle gündeme geliyor olsa da, aslında bir yandan orta segment ve giriş seviyesinde de yeni telefonlar çıkarmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi son günlerde üst üste gelen sızıntılar şirketin çok yakında Galaxy A05 ve A05s adını taşıyan bütçe dostu iki telefon çıkaracağını gösteriyor. Ancak Samsung’un Galaxy A serisine dair planları bundan ibaret değil. Gelen son sızıntılar, Samsung Galaxy A15 adlı farklı bir modelin de yakında kullanıcılarla buluşacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy A15’in sızdırılan ilk görselleri, telefonun tasarımını tüm detaylarıyla gözler önüne sererken, telefonun teknik özelliklerine dair bazı detayların da ortaya çıkmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy A15

Telefonun sızdırılan bu ilk görselleri, Samsung Galaxy A15’in üçlü bir arka kameraya sahip olacağını gösteriyor. Telefon bu yönüyle Galaxy A14’e benziyor olsa da ekranıyla öncülünden ayrılıyor. Çünkü Galaxy A15, 6.4 inçlik Infinity-U ekranla geliyor. Ayrıca telefonun öncülüne göre daha keskin hatlara sahip olması da dikkat çekiyor. Telefonun sağ tarafında bulunan güç tuşu, aynı zamanda parmak izi sensörü olarak da görev görüyor. Telefonun sol tarafında ise SIM kart girişi bulunuyor. Alt tarafa geldiğimizde bizi USB-C girişi, mikrofon, hoparlör ve 3.5mm kulaklık girişi karşılıyor. Üst tarafta bir mikrofon daha bulunuyor. Bunun ötesinde telefonun teknik özellikleri hakkında bilinenler oldukça kısıtlı.

Redmi Note 13 Pro+ resmen tanıtıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir