Ana SayfaGenelSamsung Cüzdan uygulaması yeni bir dönemin habercisi olabilir

Samsung Cüzdan uygulaması yeni bir dönemin habercisi olabilir

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından kullanıma sunulan yeni Cüzdan uygulaması, birçok dijital varlığı tek bir yerde toplamanızı sağlayacak.

Samsung Cüzdan uygulaması yeni bir dönemin habercisi olabilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha önce fiziki durumundan ayrı düşünülemeyen birçok şey, artık dijital ortamda her an cep telefonumuzda taşınabilir hale geldi. Örneğin artık yeni nesil birçok aracın anahtarları dijital ortamda üretiliyor veya her ne kadar henüz ülkemizde o aşamaya gelinmese bile, kimlik, ehliyet gibi evraklar yine dijital ortamda muhafaza edilebiliyor.

Samsung yapay zekaya 356 milyar dolar yatırım yapıyor

İşte bu gelişmeleri yakından takip eden ve hemen her dijital varlık için bir uygulaması bulunan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, tüm bunların hepsini tek bir uygulamada, Samsung Cüzdan’da topladı.

Samsung çip üretim fiyatlarını yüzde 20'ye kadar artıracak

Bundan sonra Samsung Cüzdan uygulamasını kullananlar, dijital anahtarlarından, uçak biletlerine, kredi kartı / banka kartı bilgilerinden, nüfus cüzdanı verilerine kadar pek çok önemli varlıklarını bir arada muhafaza edebilecekler.

Samsung Cüzdan uygulaması yeni bir dönemin habercisi olabilir

Samsung Cüzdan uygulamasını kendi geliştirdiği ve şu ana kadar son derece başarılı sonuçlar veren Samsung Knox ile koruyacak. Teknoloji devi bu sayede parmak izi okuyucusu ile giriş seçeneğini de kullanıcılarına sunmuş olacak. Aynı zamanda söz konusu veriler siber saldırılara karşı üst düzey koruma sağlayan ve üçüncü kişiler tarafından okunamayan izole bir ortamda saklanmış olacak.

Samsung, Rusya'ya ürün sevkiyatını durdurdu

Şu an için kripto varlıkların muhafazası konusunda herhangi bir desteği bulunmayan Samsung Cüzdan’ın ilerleyen süreçte bu konuda da bir güncelleme alabileceği konuşuluyor. Başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, İtalya, Fransa, Birleşik Krallıklar ve Almanya’da kullanıma sunulan uygulamanın ilerleyen aylarda daha fazla bölgede aktif olması bekleniyor

Capcom, Dragon’s Dogma 2’yi duyurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting