Ana SayfaGenelSamsung kripto para cüzdanı yatırımcılara destek olacak

Samsung kripto para cüzdanı yatırımcılara destek olacak

Samsung kripto para cüzdanı beklenmeyen bir sürpriz oldu. Güney Koreli teknoloji devi bundan sonra kripto paralar konusunda da destek sunacak.

Akıllı telefon alanında en güçlü markalar genellikle çok çeşitli hizmetler sunmaya çalışıyor. Bunlardan bir tanesi olan Samsung ise kripto paralara yöneldi. Popülerliği artan dijital varlıklara Samsung sessiz kalmadı. Şirket şu anda geleceğin ödeme sistemi olarak işe bakıyor.

Özellikle Japonya gibi toplumlar geleceğin dijital ödeme sistemlerine büyük önem gösteriyor. Kripto para dünyası popülerlik kazandıkça yeni teknolojiler entegre ediliyor. Blockchain Keystore kripto para cüzdanı bunlardan sadece birisi.

Samsung kripto para cüzdanı büyük talep görecek

Günümüzde borsalar bazen çökebiliyor. Özellikle merkeziyetsiz borsalar sorunlar yaşayabiliyor. İşte tam da bu nedenle soğuk cüzdanlar devreye giriyor. Kripto para dünyasında soğuk cüzdan cihazları büyük bir öneme sahip. Geleceğin teknolojisi için bunların geleceğin cüzdanı olduğu ifade ediliyor.

Samsung kripto para cüzdanı

Ledger Nano kripto para cüzdanları bundan sonra Samsung tarafından destek alacak. Yazılımsal bir kripto para cüzdanı olan bu donanımlar Samsung Galaxy modelleri ile ortak çalışacak. Muhtemelen şu anda birçok kullanıncı hangi ağları destekleyeceğini düşünüyor. Ethereum, ERC-20 tokenleri ve Tron ağı desteklenecekler içerisinde yer alıyor.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4 kan şekeri takip özelliğine sahip olmayacak

Soğuk cüzdanlar özel bir şifreleme yöntemi ile korunduğu için daha fazla tercih ediliyor. Kullanıcılara 20 kelimelik özel şifre sunmaları onların en önemli korunma yöntemi. Hatta cüzdanların ikinci elleri bile satışa sunuluyor. Daha doğrusu kullanıcılar tarafından ikinci el cüzdanlar tercih edilmiyor. Bu nedenle son derece güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Peki siz Samsung tarafından alınan bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU