Ana SayfaGenelRockstar Games GTA 5 hakkında açıklama yaptı

Rockstar Games GTA 5 hakkında açıklama yaptı

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Grand Theft Auto 5, hayranlarını üzen bir gelişmeyle gündeme geldi.

Rockstar Games GTA 5 hakkında açıklama yaptı. Grand Theft Auto serisi için söylenecek çok fazla şey var. Ancak özetle bu yapımın, oyun tarihinin en önemli isimlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. İlk defa karşımıza 1997 yılında çıkan bu efsane aradan geçen 25 yılda irili ufaklı onlarca farklı oyunla karşımıza çıktı.

GTA 5 PlayStation 5

Ancak temel oyunlara baktığımız zaman, serinin en son oyunu olan Grand Theft Auto V’in 2013 yılında çıktığını görüyoruz ki bu da neredeyse son maceranın üzerinden 10 yıl geçtiğini gösteriyor.

Suudi Arabistan yetkilileri Activision, EA ve Take-Two hisseleri satın aldı

Rockstar Games GTA 5 hakkında açıklama yaptı

Hakkını yemeyelim, bu 10 yıllık süre zarfında Rockstar, gerek ek paketleriyle gerek güncellemeleriyle GTA V efsanesini oldukça iyi yaşattı. Ancak bugün şirketten yapılan bir açıklama, artık yolun sonuna gelindiği şeklinde yorumlamalara neden oldu.

gta 5

Rockstar tarafından yapılan açıklamada: “Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online oyunları bizim ekibimizin uzun yıllar nasıl birlikte çalıştığının bir göstergesidir. Oyunu tanıttığımız 2013 yılından bu yana söz konusu yapımlarda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” sözleri GTA V hayranları arasında panik havasının yayılmasına neden oldu. Durduk yere gelen bu açıklamayla birlikte artık Rockstar’ın GTA V ve GTA Online için herhangi bir çalışma içerisine girmeyeceği anlaşılırken, diğer bir açıdan bakıldığında ise bu gelişmenin GTA VI’nın ayak sesleri olduğu şekilde de değerlendirildi.

AirPods Pro üretimi durduruluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting