Grand Theft Auto 5 Yeni Nesil Konsollara Taşınabilir

Grand Theft Auto 5 Yeni Nesil Konsollara Taşınabilir

Grand Theft Auto 5’in yeni nesil konsollara taşınmasıyla ilgili resmi açıklamanın, önümüzdeki günlerde düzenlenecek E3 2014 kapsamında yapılması bekleniyor.

Dünyanın en popüler oyun serilerinden biri olan Grand Theft Auto’nun yeni oyunu Grand Theft Auto 5, geçtiğimiz yılın Eylül ayında PlayStation 3 ve Xbox 360’a yönelik olarak piyasaya sürülmüştü. Oyunseverlere oldukça kapsamlı bir açık dünya deneyimi sunan oyun, dünya genelinde büyük ilgi gördü ve kısa sürede 10 milyonlarca kopya satmayı başardı.

GIGA YouTube-Thumbnail-Maske

Grand Theft Auto 5‘in yapımından sorumlu olan Rockstar stüdyosu oyunun piyasaya sürülmesinin ardından birçok güncelleme yayınladı ve online etkinlik düzenledi. Ancak GTA 5‘in merakla beklenen PC versiyonu veya yeni nesil konsollara taşınmasıyla ilgili olarak sessizliğini korudu. Daha önce de gündeme gelen GTA 5‘in PlayStation 4 ve Xbox One’a taşınmasıyla ilgili ortaya çıkan yeni söylentilere göre, oyun bu yılın sonbahar aylarında yeni nesil konsollara taşınacak. Rockstar Games‘e yakınlığıyla bilinen kaynaklara göre konuyla ilgili resmi açıklama, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan E3 2014‘te yapılacak.

LG G3′ün Donanımsal Özellikleri Ortaya Çıktı