Ana SayfaGenelEn çok indirilen PlayStation oyunları açıklandı!

En çok indirilen PlayStation oyunları açıklandı!

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Sony; PlayStation 5, PlayStation 4 ve PlayStation VR konsollarında en çok indirilen oyunları açıkladı.

En çok indirilen PlayStation oyunları açıklandı! Her ne kadar oyun dünyasında dengeler değişmeye başlamış olsa da, PlayStation oyun konsolları hala piyasanın en önemli isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Sony tarafından yapılan ve en çok indirilen oyunların tanıtıldığı listeler de, bu konsolların hala ne kadar popüler olduğunu açıkça gösteriyor.

Sony bir oyun koruma ekibi kuruyor

Japon oyun devi Sony tarafından yapılan açıklamaya göre, Ağustos ayında PlayStation 5 konsolunun en çok indirilen oyunu Saints Row oldu. Listenin ikinci sırasında ise, tüm zamanların en popüler oyunlarından biri haline gelen Grand Theft Auto V gelirken listenin üçüncü sırasında ise Cult of the Lamb geliyor. F1 Manager 2022 oyunu Ağustos ayının en çok indirilen dördüncü oyunu olurken, listenin beşinci sırasında ise Stray isimli oyunu görüyoruz. Popüler yarış oyunu Gran Turismo 7 listenin 9. Sırasında bulunurken, FIFA 22 oyunu ise 11. sırada kaldı.

PlayStation çalışanı, şirkete dava açtı

En çok indirilen PlayStation oyunları açıklandı!

PlayStation 4 konsoluna baktığımız zamansa listenin ilk sırasında bu defa FIFA 22’yi görüyoruz. İkinci sıraya Minecraft yerleşirken Grand Theft Auto V burada da kendine ilk 3’de yer bulmayı başarıyor. The Sims 4 oyunu listenin dördüncü sırasına yerleşirken beşinci sırada ise bir kez daha Stray’i görüyoruz.

Sony PlayStation Plus abonelik hizmetini duyurdu

Son olarak Ağustos ayının en çok indirilen PlayStation VR oyunlarına baktığımız zamansa, bu defa birinci sırada Beat Saber’i görüyoruz. İkinci sırada Job Simulator’u görürken, üçüncü sırada ise Arizona Sunshine’ın olduğu açıklandı.

BMW elektrikli otomobil teknolojisinde devrim yapıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting