Ana sayfa İnternet Reynmen - Derdim Olsun klibi çalıntı mı?

Reynmen – Derdim Olsun klibi çalıntı mı?

Reynmen – Derdim Olsun klibinin başka bir videodan esinlenildiği ortaya çıktı. Reynmen – Derdim Olsun klibi ile Mahna Mahna filminin benzerliği görenleri şaşırtıyor.

Türkiye’de rekordan rekora imza atan ünlü YouTuber’ın Reynmen‘in Derdim Olsun klibi hakkında bugün şoke eden bir olay yaşandı. YouTube Türkiye’nin 3 dalda rekorunu kıran bu klibin bir filmden esinlenerek çekildiği ortaya çıktı.

Reynmen – Derdim Olsun klibi çalıntı mı?

2011 yapımı “Mahna Mahna Killer” isimli kısa filmin son sahnesi Derdim Olsun klibi ile neredeyse birebir aynı. Söylentilere göre; Reynmen klip ile ilgili röportajında bu klibin senaryosu için bir filmden esinlendiğini dile getirmiş.

En çok izlenen YouTube videoları (2019)

Ancak aşağıdaki karşılaştırmalı videoda da görebileceğiz gibi bu esinlenme değil resmen birebir alıntı gibi olmuş.

YouTube’da 70 milyon izlenme barajına yaklaşan Reynmen’in Derdim Olsun klibi, yaklaşık 1 haftadır sürekli trendlerde yer almayı başarıyor. Bakalım bu esinlenme olayı hakkında başarıdan başarıya imza atan Reynmen nasıl bir açıklama yapacak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler