Resident Evil 4 Separate Ways çıktı

Resident Evil 4

Resident Evil 4 Remake’in merakla beklenen DLC’si Separate Ways oyuncularla buluştu. Separate Ways’in Türkiye fiyatı ne kadar? PlayStation, Xbox ve Steam’de kaç liradan satılıyor?

Resident Evil 4 Remake Separate Ways DLC’si sonunda PC, PlayStation ve Xbox platformları için çıktı. Bu DLC, Resident Evil 4‘ün senaryosunu tamamlarken, Ada Wong’un Leon’la paralel ilerleyen hikayesini içeriyor. Separate Ways orijinal oyunda yer alan bir ek senaryoydu. Oyunu bir kere bitirince açılıyordu ve birkaç saatlik oynanış sunuyordu. Fakat RE4 Remake’te yoktu.

Separate Ways Türkiye fiyatları ise şu şekilde:

PlayStation – 179 TL
Xbox – 199 TL
PC – 199 TL

Ada Wong, Leon’a göre biraz farklı oynanış tarzı sunuyor. Ayrıca ek paket orijinal haline göre biraz daha uzun. Unutmadan belirtelim, The Mercenaries moduna ücretsiz olarak Ada Wong ve Albert Wesker karakterleri de ekleniyor.

Resident Evil 4

Resident Evil 4 Remake’e Separate Ways dışında ek başka bir hikaye DLC’si daha gelebilir. İsimsiz sektör kaynakları tarafından ileri sürülenlere göre Capcom en baştan beri RE4’ün hikayesinden farklı detaylar sunmak istiyormuş. Bu yüzden de yeni bir hikaye DLC’sinin çıkabileceği söyleniyor.

Oyunun konusuna gelecek olursak, Amerika Başkanı’nın kızı Ashley Graham gizemli bir tarikat tarafından kaçırılır. Leon S. Kennedy de Ashley’i kurtarmak için İspanya’ya gönderilir ve böylece hikaye başlar. 2005’te çıkan orijinal RE4, zamanı için oldukça ses getirmiş ve fanları ikiye bölmüştü. Çünkü seride bir ilk olarak omuz kamerasına geçiş yapılmış, zombiler yerine farklı düşmanlar vardı. Ancak oyun zamanında çok sevildi ve rekor düzeyde satış başarısı gösterdi.

Call of Duty: Warzone bugün oyunseverlere veda ediyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir