Realme’nin Coca-Cola telefonu tanıtıldı

Realme Coca-Cola telefonu

Realme tarafından hazırlanan Coca-Cola temalı özel tasarım akıllı telefon, dün resmi olarak tanıtıldı. Coca-Cola telefonundan sadece bin adet üretilecek.

Hatırlarsanız geçtiğimiz ayın son günlerinde Coca-Cola logolu bir telefonun ilk görüntüleri internete sızdırılmış, paylaşılan bu görseller merak uyandırmıştı. Kısa süre sonra bir Realme yöneticisi tarafından yapılan paylaşım, söz konusu bu telefonun Realme tarafından tasarlandığını ortaya çıkarmıştı. O günden beri bu telefona dair ufak ufak paylaşımlar yapan Çinli telefon üreticisi, nihayet dün merakla beklenen telefonu resmi olarak tanıttı.

Realme tarafından hazırlanan bu Coca-Cola telefonu, daha önce piyasaya sürülen Realme 10 Pro’nun özel tasarım bir versiyonu olacak. Telefonun teknik özellikleri standart Realme 10 Pro’dan çok farklı olmayacak. Ancak hem Coca-Cola logolu tasarımı hem de özelleştirilmiş arayüzü ile standart modelden ayrılacak.

realme coca cola telefonu 2

Sadece bin adet üretilecek olan özel tasarım Realme 10 Pro, 255 dolara satışa sunulacak. 8 GB RAM’e sahip olan telefonun dahili depolama alanı 128 GB. Yonga seti olarak ise standart Realme 10 Pro’da da olduğu gibi Qualcomm’un Snapdragon 695 5G yonga setinden güç alıyor. Telefonun diğer teknik özellikleri de standart Realme 10 Pro ile aynı. Yani telefon 6.72 inçlik IPS LCD bir ekranla geliyor ve 5000 mAh’lık bir bataryadan güç alıyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Realme’nin Coca-Cola telefonu sadece Coca-Cola logolu özel tasarımıyla değil özelleştirilmiş arayüzüyle de standart modelden ayrılıyor. Melese telefonu şarja taktığınızda, bir kola şişesinin dolmasını andıran bir animasyon çıkıyor. Bunun yanı sıra duvar kağıdından uygulama simgelerine kadar bu özel versiyona özel pek çok değişiklik bulunuyor.coca cola telefon

EA Sports, Premier Lig ile anlaşmak üzere