Ana SayfaAkıllı SaatRealme Watch 3 özellikleri netleşti

Realme Watch 3 özellikleri netleşti

Akıllı saat pazarının aranan serilerinden biri olan Realme Watch, çok yakında yeni modeline kavuşacak. İşte Realme Watch 3’ün netleşen özelliklerinden bazıları.

Realme Watch 3 özellikleri netleşti. OnePlus, Vivo, iQOO gibi markalarla birlikte Oppo’nun alt markalarından biri olan Realme, her geçen gün hitap ettiği kitlenin sayısını arttırmaya devam ediyor. Uzunca bir süre akıllı telefon pazarında kendine ait bir pazar payı oluşturmaya çalışan, bunu başardıktan sonra ise akıllı saat sektörüne yönelen Çinli teknoloji şirketi, bugünlerde en popüler akıllı saat serilerinden biri olan Realme Watch serisine yeni bir isim daha eklemenin derdinde.

Realme Watch 3 özellikleri

Realme’ye yakın kaynaklar, Çinli üreticinin bir süredir Realme Watch 3 isimli akıllı saat modeli üzerinde çalıştığını bildiriyorlardı. Bununla birlikte, bugüne kadar bu akıllı saat modeli hakkında ne detaylı bir özellik listesi ne de çıkış tarihine ilişkin herhangi bir bilgi sızdırılmadı. Ancak büyü bugün bozuldu ve Realme Watch 3 Amerikan Federal İletişim Kurulu (FCC)’de görüldü.

Realme Watch 3 özellikleri

Realme Watch 3 özellikleri netleşti

Sertifikasyon süreci için FCC veri tabanına giriş yapan Realme Watch 3’ün kare ekran yapısına sahip olduğu anlaşılırken, yeni modelin selefine göre batarya konusunda daha cömert olduğu da anlaşıldı. Hatırlanacağı üzere Realme Watch 2 modelinde 315mAh’lık bir batarya mevcuttu ki söz konusu pil sayesinde bu akıllı saat 12 güne kadar kullanım imkanı sunuyordu.

Realme Watch 3 özellikleri

Yeni akıllı saatte bulunan pilin kapasitesi ise 340mAh. Bunun anlamı, eğer donanım cephesinde çok radikal bir değişiklik olmayacaksa, Realme Watch 3 selefine göre en az 2 gün daha fazla kullanım imkanı sağlayabilir.

Son olarak her ne kadar yeni modelin çıkış tarihine ilişkin henüz yapılmış bir açıklama bulunmasa da, cihazın FCC’de görüntülenmesi çıkış tarihine oldukça kısa bir süre kaldığını göstermesi açısından oldukça mühim.

iPhone 14 serisi önemli ön kamera geliştirmeleriyle gelecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting