Realme hızlı şarj işini abartmaya hazırlanıyor

Realme V23 1

Hali hazırda ülkemizde de resmi olarak satış yapmakta olan Realme, iddialara göre 200W’lık yeni bir hızlı şarj teknolojisi üzerinde çalışıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Realme hızlı şarj işini abartmaya hazırlanıyor. Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Realme model yelpazesini günden güne genişletmeye devam ediyor. Bir süredir Türkiye’de de kurumsal olarak hizmet veren Çinli üretici, özellikle orta segmentteki fiyat performans ağırlıklı modellerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

realme

Çinli üretici önümüzdeki süreçte üst segmentteki modelleriyle de dikkat çekmeyi planlıyor. Malum günümüzdeki orta segment modellerin birbirinden çok da farkı yok. Yani üç aşağı beş yukarı tüm modellerin benzer çizgilerde olduğunu söyleyebiliriz.  Burada fark yaratıcı temel unsur ise şarj tarafında ortaya çıkıyor.

Realme 125W hızlı şarj destekli model için kolları sıvadı

Realme hızlı şarj işini abartmaya hazırlanıyor

Bu durumun az çok farkında olan Realme yetkilileri yeni nesil amiral gemisi modelinde fark yaratmak için kolları sıvadı. Çinli üretici, yeni nesil üst segment cihazında kablosuz şarj teknolojisinin hızını arttırarak rakipleriyle arasındaki farkı açmayı planlıyor.

realme 10 pro

Sızdırılan bilgilere göre Realme yeni üst segment modelinde 200W hızlı şarj desteğine yer verecek. Bu sayede telefonun 15 dakika gibi bir süre içerisinde tam şarja ulaşması bekleniyor. Elbette bu bilgilerin şimdilik sızdırılan raporlardan ibaret olduğunu da belirtmek gerekiyor. Muhtemelen Realme yakında konu ile ilgili bir açıklama yapacaktır.

Microsoft Internet Explorer için son sözü söyledi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir