Katlanabilir ekranlı telefon pazarına yeni oyuncu!

OnePlus katlanabilir telefon

2023 katlanabilir ekranlı akıllı telefonlar için daha verimli bir yıl olacak. İddialara göre OnePlus da katlanabilir ekranlı bir cihaz üzerinde çalışıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Katlanabilir ekranlı telefon pazarına yeni oyuncu! Akıllı telefon pazarında hızla yükselen isimlerden biri olan OnePlus ilk katlanabilir ekranlı modeli için geri sayıma geçti. Hali hazırda katlanabilir ekranlı model tarafında somut işler çıkartan birkaç isim var. Motorola, Samsung, Huawei, Oppo, Vivo ve Xiaomi. Bilindiği üzere bu üreticilerden sadece 2’si katlanabilir ekranlı modellerini Türkiye’de satışa sundu. Huawei ve Samsung.

oneplus 11 official teaser

Şimdi bunlara yeni bir tanesi daha eklenebilir. OnePlus. Çinli üreticinin ilk katlanabilir ekranlı modelinin tasarım aşaması tamamlandı. Hatta üretim bandı için de geri sayıma geçilmiş durumda.

oppo 1

Katlanabilir ekranlı telefon pazarına yeni oyuncu!

Sızdırılan bilgilere göre OnePlus’ın katlanabilir ekranlı modeli 8 inçlik OLED bir ekranla gelecek. FHD+ çözünürlüğe sahip bu ekran BOE imzası taşıyacak.

Ön yüzde ekran altına yerleştirilmiş 32MP’lik bir kamera bulunacak. Arka taraftaki ana kamera modülüne ise SONY IMX766 destekli 50MP’lik bir kamera öncülük edecek

OnePlus Pad

Kutudan ilk çıktığında Android 13 ile çalışacak olan telefonun ilk etapta sadece Çin’de satışa sunulması bekleniyor. OnePlus gelen talebe bağlı olarak bu telefonu küresel pazarda da satışa sunabilir.

Tabi ki küresel pazarın önünde çip krizinin büyük bir engel oluşturduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Sonuç olarak bekleyip göreceğiz.

Assassins Creed Jade videosu sızdırıldı