Realme GT5 Pro için iddialı konuşuyor

Realme Gt5 Pro

Birkaç gün önce Realme GT5 Pro’nun ekranı hakkında övünen Realme, bu kez de GT5 Pro’nun kamerası ve bataryası hakkında iddialı konuştu.

Çinli telefon üreticisi Realme son dönemde akıllı telefon pazarında istediği kadar etkili olamıyor belki ama zaman zaman dikkat çekici telefonlar piyasaya sürmeye devam ediyor. Ağustos ayında piyasaya sürdüğü son amiral gemisi akıllı telefonu Realme GT5 ile performans testlerinde en üst sıralarda yer almayı başaran şirket, çok yakında GT5’in daha da gelişmiş versiyonu olan GT5 Pro’yu kullanıcılarla buluşturacak.

Realme, merakla beklenen telefonu henüz resmi olarak tanıtmadı ama bu hafta Realme GT5 Pro’ya dair pek çok önemli açıklama yaptı. Hafta başında telefonun Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alacağını resmi olarak açıklayan Realme yönetimi, birkaç gün önce de telefonun ekran özelliklerine dair önemli detaylar paylaştı. GT5 Pro’nun 3000 nit’lik maksimum parlaklığıyla piyasadaki en parlak telefon ekranına sahip olacağını söyleyen Realme, yeni telefonu hakkında iddialı konuşmaya devam ediyor. Şirket bu kez de telefonun kamerasına ve bataryasına dair iddialı açıklamalarda bulundu.

Realme’nin pazarlama müdürü, Weibo üzerinden yaptığı paylaşımlarda Realme GT5 Pro’nun hem kamera hem de şarj hızı konusunda çığır açacağını iddia etti. GT5 Pro’nun telefoto kamerasının düşük ışık çekimlerinde yeni bir çağ açacağını söyleyen Realme yöneticisi, batarya hızı konusunda da çıtayı yukarı çekeceklerini söyledi. Realme GT5’in 240 W hızlı şarj özelliğiyle piyasadaki en iyilerden olduğunu hatırlatan Realme yöneticisi, GT5 Pro’nun şarj hızının daha da yüksek olacağını ima eden açıklamalarda bulundu.

Realme GT5 Pro 1

GTA 6 resmen duyuruldu; ilk fragman da yolda