Punisher yeni bir diziyle geri dönebilir

Daredevil Punisher

Marvel’ın hazırladığı yeni Daredevil dizisinde yer alacak olan Punisher’ın daha sonra Disney+’ta kendi dizisiyle izleyici karşısına çıkacağı konuşuluyor.

Netflix’e emanet ettiği karakterleri kısa süre önce geri alan Marvel, Hawkeye dizisinde Kingpin karakterine yer vererek bu karakterleri Marvel Sinematik Evreni (MCU)’ne dahil etmeye başladı. Daha sonra Matt Murdock yani Daredevil da bu evrene dahil oldu ve önce Spider-Man: No Way Home’da kısa bir cameo ile karşımıza çıktı, ardından da She-Hulk dizisinde birkaç bölümde boy gösterdi.

Netflix’te kendi dizisi olan Daredevil, Jessica Jones ve Punisher gibi kahramanlar ilk aşamada daha çok konuk olarak Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edilmiş olsa da bu durum çok yakında değişecek. Çünkü bildiğiniz gibi Marvel, Disney+’ta yayınlanacak yeni bir Daredevil dizisi hazırlanıyor. Ancak görünen o ki Marvel’ın bu karakterlerle ilgili planları Daredevil dizisinden ibaret değil. Çünkü gelen söylentiler, Punisher’ın da yeniden kendi dizisiyle ekranlara dönebileceğini gösteriyor.

Yeni Hyundai KONA

the punisher

Hatırlarsanız Disney+’ın yeni Daredevil dizisinde Punisher’ın da yer alacağı kısa süre önce ortaya çıkmıştı. Ayrıca bu yeni dizide de karaktere Jon Bernthal’ın, yani Netflix’te Punisher’ı canlandıran oyuncunun hayat vereceği açıklanmıştı. Bu da karakterin hayranlarını sevindirmişti. Çünkü çoğunluk Bernthal’ın performansından bir hayli memnun. Bu yüzden karakterin aynı oyuncuyla dönecek olması memnuniyetle karşılandı. Şimdi bir de karakterin kendi dizisine kavuşma ihtimalinin ortaya çıkması, Marvel hayranlarını daha da heyecanlandıracaktır.

Ancak şimdilik resmi bir açıklama olmadığını unutmamak gerek. Karakterin yeni Daredevil dizisinde geri dönecek olması kendi dizisinin de çekilme ihtimalini kuvvetlendiriyor olsa da bu dizinin Disney+’tan onay aldığı haberi şimdilik bir söylentiden ibaret. Bu söylentinin kaynağı ise daha önce Marvel ile ilgili pek çok konuda haklı çıkan MyTimeToShineHello hesabı.

OnePlus 12 özellikleri ortaya çıkmaya başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir