Ana SayfaHaberPart Time UFO incelemesi

Part Time UFO incelemesi

Mobilden sonra Nintendo Switch’e de gelen Part Time UFO, gündelik yaşamdan bir anlığına uzaklaşmak isteyenlerin çok hoşunaca gidecek.

HAL Laboratory tarafından geçtiğimiz yıl iOS ve Android platformlarına gelen casual oyunculara hitap eden Part Time UFO, gündelik yaşamdan bir anlığına uzaklaşmak isteyenlerin çok hoşunaca gidecek. Peki, bu oyun neyin nesi? Oyunculara ne gibi deneyim sunuyor?

Part Time UFO incelemesi

Oyunun adından da anlayacağınız gibi oyunda bir UFO’yu kontrol ediyoruz. Bu sevimli UFO’muz ile bir çiftliğe yardım edebilir, amigo kızları destekleyebilir, bir restoranda yemek yapmaya yardımcı olabilir veya kaleler inşa edebilirsiniz.

Part Time UFO incelemesi

Kontrol açısından oldukça keyifli olan oyunda ilerledikçe yeni kostümleri ve yetenekleri açabilirsiniz. İlk başlarda kolay bir şekilde ilerlese de oyun ilerledikçe zorluğunu gösteriyor. Oyunda sol analog ile UFO’yu sağa sola hareket ettirebilir ve A veya B tuşları ile UFO’nun kepçesi ile yerdeki itemleri toplayıp yerlerine koyabilirsiniz. Bu az önce de dediğimiz gibi kolay gibi görünse de ilerledikçe itemleri toplu bir şekile almak için farklı stratejiler uygulamanız gerekecek.

Nintendo Switch Fortnite Special Edition tanıtıldı!

Oyunda yıldız sistemi yer alıyor. Eğer o bölüme özel challenge’ları tamamlayabilirseniz 5 yıldız toplayıp bölümü başarıyla bitirebilirsiniz. Yeni bölümler ve kostümler için yıldızların önemli olduğunu belirtelim. Bu yüzden özellikle ilk bölümlerdeki yıldızların tamamını toplamaya çalışsanız iyi edersiniz.

Part Time UFO incelemesi

Görünüşte oldukça basic bir yapıda görünen oyun, ilerledikçe farkını ortaya koymaya başlıyor. Indie türünde gibi görünen oyunun özellikle ilerleyen bölümleri oldukça keyifli oluyor. Özellikle kepçenin bazen size yamuk yapması ile oyun git gide çığrından çıkabiliyor. Aslında bu olay bile oyunun keyfini artırıyor diyebiliriz.

Part Time UFO incelemesi

Eğer Nintendo Switch’te eğlenceli bir yapım oynamak istiyorsanız Part Time UFO’ya mutlaka şans vermenizi tavsiye ediyoruz. Sadece dijital olarak satılan oyun, piksel sanatı grafikleri sevenleri oldukça tatmin edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting