Ana SayfaGenelPlayStation VR2, 'Sinematik Mod' sunacak

PlayStation VR2, ‘Sinematik Mod’ sunacak

Sony sonunda sadece donanımı değil, PlayStation VR2 yazılım deneyiminin ilk ayrıntılarını paylaşmaya hazır. İşte tüm detaylar.

Şirket, canlı akış desteği de dahil olmak üzere PS5 VR kulaklığı için birkaç temel özelliğin önizlemesini yaptı. PS5 HD Kameranız varsa hem oynanışı hem de kendi görünümünüzü yayınlayabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu, PlayStation VR2 çekimlerini paylaşmak isteyen Twitch yayıncıları, YouTubers ve diğerleri için yararlı olabilir.

PlayStation VR2, 'Sinematik Mod' sunacak

Şirket ayrıca VR olmayan içeriği nasıl ele alacağını da açıkladı. Playstation VR2 kulaklık, PS5 arayüzünü ve geleneksel oyunları sanal bir ekranda 24Hz ile 120Hz arasında yenileme hızlarında görüntüleyen bir 1080p “Sinematik Mod” sunacak. Daha önce VR kullandıysanız bu çok tanıdık bir deneyim, ancak sistem ayarlarını değiştirmek için başlığınızı çıkarmamayı tercih ederseniz yine de yardımcı olacak. Yerel VR içeriği, 90Hz veya 120Hz yenileme hızıyla 4.000 x 2040’ta görüntülenir.

Bilinen diğer özellikler öncelikle kazaları önlemek için sunulacak. “Görüntü” modu, bir çarpışmayı önlemek veya kontrol cihazlarınızı bulmak için odaya hızlıca göz atmanızı sağlayacak. Kanepeye veya TV’ye çok yakınsanız uyaracak özelleştirilmiş bir oyun alanı da tanımlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda yeni bir kavram değil, ancak apartman sakinleri ve etrafta dolaşan VR deneyimleri için sınırlı alana sahip herkes için çok önemli olabilir. Sony oyunlar konusunda elinden geleni yapmaya devam ediyor diyebiliriz.

Galaxy S22 yeni renk modeli ile kullanıcıların karşısına çıkıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting