Ana SayfaGenelPlayStation Plus yakında bir video hizmeti başlatabilir

PlayStation Plus yakında bir video hizmeti başlatabilir

PlayStation Plus sahibi olmak için artık nedenleriniz artıyor. Hizmetin sunduğu özellikler sadece çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan mevcut olmayacak.

Bugün Sony’nin resmi web sitesinde “PlayStation Plus Video Pass” logosu yayınlandı ve aşağıdaki açıklama Polonya web sitesinde yayınlandı: “PlayStation Plus’ta sınırlı bir süre için sunulan yeni bir avantaj sunuyor. PS Plus Video Pass, 22.04.21 – 22.04.22 arasında aktif bir deneme hizmetidir. Abonelik avantajı Polonya’daki PS Plus kullanıcıları tarafından kullanılabilir. ” Bu açıklama ardından kaldırıldı ve video hizmetinin küresel mi yoksa yerel bir hizmeti mi içereceği belli değil, ancak Sony Interactive Entertainment bu konuda sessiz kalmayacak gibi duruyor. VGC, Sony’nin web sitesinde bir “PlayStation Plus Video Pass” için kısaca bir logo ve bir açıklama yayınladığını bildirdi. Şirket o zamandan beri materyali kaldırmış olsa da, en az bir yıl sürecek bir “deneme hizmeti” kapsamında Sony filmlerine (Bloodshot, Venom ve Zombieland: Double Tap dahil) erişim sözü verdi. Sony’den bu konuyla ilgili yorum yapması istendi.

PlayStation Plus yakında bir video hizmeti başlatabilir

Hizmetle ilgili en azından zamanlama doğru. Sony geçtiğimiz günlerde 31 Ağustos’ta PlayStation Store üzerinden film ve TV şovları satmayı bırakacağını ve onun yerine bir Video Geçiş hizmetinin bu boşluğu doldurmaya yarayacağını söylüyor. Şirket ayrıca, Funimation ve yakın zamanda satın alınan Crunchyroll anime hizmeti de dahil olmak üzere diğer stüdyolardan içerik lisansı almak zorunda kalmadan yayınlayabileceği kapsamlı bir video materyal kataloğuna sahip. Yeni hizmet, PlayStation Plus’ın değerini artırabilir ve hizmetin temel oyun özelliklerinden tam olarak yararlanmasalar bile insanları abone olarak tutabilir. Ancak yine de video hizmeti Netflix veya Amazon seçimleriyle rekabet etmeyebilir, ancak Plus üyeliğini artırdığı sürece rekabet ediyor olması da gerekmez.

iQOO 7, Ürün Tasarımı dalında Red Dot ödülü kazandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting